Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomenina

Príspevok v téme: Zlomenina
Kikita101

Ahojte, zlomila som si ruku v zápästí. Mala som ju 3týždne v sadre a odvtedy čo mi ju dali dole, ma stále pobolieva. Keď nosím ťahšie veci, napríklad knihy... tak potom ma začne dosť bolieť. Zrastenú ju mám normálne. Tak sa chcem spýtať, či je to v poriadku keď ma ešte stále ruka bolí.

mjlr

zdravim, pred par dnami som si dost silno udrel nohu presne na kost - medzi clenkom a palcom, neviem ako ju nazvat. Bez problemov mozem chodit, skakat, behat, vobec to neboli, ani nemam modrinu, opuch, je to vsak velmi citlive a bolestive na dotyk... myslite ze by to mohla byt fraktura alebo je to len udrete? Dakujem!

Help

:)
No zlomenina nie je ziadna sranda pre telo......budes to citit este niekolko tyzdnov.
Mnohym ludom sa stava,ze pri zmene pocasia aj po rokoch pocituju bolest.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.