dotazník-prosím o pomoc

Príspevok v téme: dotazník-prosím o pomoc
Jackie

Ahojte, chcela by som vás poprosiť, ak by ste boli taký zlatí, a mohli vyplniť tento dotazník. Potrebujem to na ekonomiku, že prieskum trhu, konkrétne ohľadom značky Nike.tak prosííím pomôžte Iba do komentárov napíšte číslo otázky a písmeno. Ak odpovede nesúhlasia s vaším názorom, kľudne dopíšte čo by ste si vybrali, ak to tam nieje. Ďakujem za ochotu.

1. Akého ste pohlavia ?
a) muž
b) žena
2. Koľko máte rokov ?
a) 13 – 18
b) 19 – 25
c)26 – 36
d) 37-50
3. Aké povolanie máte ?
a) študent/ka
b) pracujúci
c) nezamestnaný
4. Aký je váš názor na produkty značky Nike ?
-sem napíšte váš vlastný názor 
5. Aký sortiment značky Nike si kupujete?
a) obuv
b) oblečenie-a ak sa vám bude chcieť písať, tak aké, či mikiny, tričká, a tak
c) rôzne doplnky
6. Používate okrem značky Nike aj inú značku?
a) ani nie, som verný/á Nike
b) áno, iba zopár vecí mám značky Nike
7. Čo vám na tejto značke vyhovuje, a naopak, čo by ste radi zmenili?
-poprosím napísať váš názor
8. Koľko peňazí miniete v priemere na oblečenie za mesiac ?
a) 30 €
b)50 – 80 €
c) 90 – 150 €
9. Akým spôsobom si kupujete oblečenie, obuv tejto značky (nike) ?
a) v športových predajniach
b) cez internetové obchody
10. Čím vás táto značka zaujala ?
a) svojou kvalitou
b) vzhľadom, mám rád/a športové veci
c) cenou
11. Myslíte si, že ceny sú primerané kvalite výrobku alebo sú podľa vás vysoké?
a) áno
b) nie

datelinka

prieskum trhu môžeš urobiť u akýchkoľvek produktov, ak chceš napríklad preniknúť na trh s mliečnymi produktami - aké druhy mliečnych výrobkov kupujete, preferujete nízkotučné, strednotučné, plnotučné výrobky; aké druhy syrov nakupujete; aké balenia (gramž, materiál a podobne), či preferujú domácich výrobcov alebo to nerozhoduje a tak ďalej.

jackie

no tak nevedela som čo by som tam mala dať :P ..a tak by som sa vás teda spýtala, máte dáky nápad o akom produkte alebo značke by som mala ten dotazník vytvoriť ? hocijaké nápady ak budete mať :)

datelinka

jackie, firma by ťa mala asi dobre zaplatiť, keď im robíš takú reklamu :-))
skús to zovšeobecniť, toto nech si robia marketingoví pracovníci danej firmy.

Jackie

no nebolo presne o akej značke, ale tak ja tiež nejak značkové oblečko nekupujem, a tak som dala toto, bo to skoro všetci nosia :DD ...ide proste o to, ako keby som to robila pre firmu čo vyrába nike oblečko a tak ...aby mali prehľad trhu o ich tovare, čo nato hovoria zákazníci a o akú skupinu zákazníkov sa jedná a tak :)

dobra vila

Toto mas na ekonomiku? Takyto oddany dotaznik znacke NIKE?!:D
No, aj by som ti pomohla, ale ja si tie produkty moc nekupujem, ani ziadne znackove. Ked chcem teplaky, alebo topanky, kupim si u cinaka :D. Vydrzia mi a keby aj nie, kupim dalsie a stalo ma to vychadza lepsie, ako vyhadzovat tazke prachy na tie znakove veci. Ale ja nie som sportovec, ani sportovo zalozena, ti si na to potrpia mozno viac :)