Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viedeń

za8icka

heh podobnu temu som chcela zalozit. Koncomleta ideme s kamaratom tiez na par dni do Viedne. A neviete kolko asi stoji nejake ubytovanie vo Viedni? myslim hostele alebo penziony. Alebo kde najlepsie pomimo Viedne

lost

Coca Cola (capovana pol litra) tam stoji 5 eur napriklad :)
hehe a to je este lacne, neskusajte restauracie :D

Ked sa clovek vrati na SR, zasmeje sa nad tym ako ludia nadavaju ze tu je draho :D
(myslim tie sluzby vacsinou), alebo cestovanie vlakom (5x lancejsie asi u nas),tak ale aj to tak vyzera ta nizka uroven sluzieb :)

Aky mas na to financny limit?
- Mozno by sa naslo nieco aj vo Viedni, ale urcite bude velmi lacne to riesenie co swistica napisala :)

dobra vila

To co Swistica povedala, nie je tak odveci :D. Lebo intraky najdes brutus lacne, len ci by sa ti chcelo busovat do Viedne a spat :P. Urcite by si sa vsak nemala ubytovat priamo vo Viedni, ale niekde pomimo, v okolitej dedinke.
Ja som bola takto v Salzburgu, ubytovanie tam bolo priserne drahe, tak sme byvali v nejakej nedalekej dedinke, cca15 minut dopravou od Salzburgu. Bolo to lacne.
Samotne mesto bolo uplne predrazene, potili sa mi ruky, ked som si chcela co i len mineralku kupit. Nie su normalni, este aj Nemci, co tam s nami boli, kyvali hlavami nad takymi cenami.
Uz sa presne nepamatam, ale myslim ze 1/2 litra mineralky, alebo dokonca mensia flaska ma v prepocte vysla na 3 eura!
Zaujimalo by, ci aj Vieden je tak drsna :-O

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viedeń - Fórum - ZDRAVIE.sk