Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

delenna strava

Helus

samozrejme ze 90 dnovka,je sposob delennej stravy,len ja ked spm mala 90 dnovku,tak mi byvalo zle od zaludka,pri jedeni ovocia doobeda,ja mam aj zaludocny vred,tak to preto,ale inac schvalujem aj tyky sposob stravovania,ja uz pre teraz koncim,idem do prace az do 22 tak sa maj krasne.

ihla

Drzim ti palceky, nech sa ti podari dosiahnut stanoveny ciel - 60 kil :)
Ja mam 173 cm a vazim 55 ked som "pribrata" a chcem na 52 zhodit :)
Myslis, ze mozem povazovat za delenu stravu 90 dnovu dietu?

Helus

no ja mam 71 kil,a mojim cielom je ist na takych 65 ale vobec sa nenahnevam ked to bude 60 kil.ja mam 44 rokov a 160 vysku,takze ja mam co zhadzovat.

ihla

Fu, tak toto by som nezvladla. Ja dneska zatial dve velke jablka, banan, zo dva suchare a zelenino-ovocny salat s kuracim masom aj dresingom. a caju vela, lebo mi je zima :) Ale mne zas netreba chudnut, tak netreba dodrziavat dake drastaky, len sa chcem trosku pridrzat dakej diety

Helus

ahoj tak dnes mam sacharidovy den,rano bolo cierne pecivo s uhorkou na platky,pecivo natrete kremzskou horcicou,olovrant 1 hruska,a medzitym vela vody a nesladenneho caju,a obed bude opekane rezance so zeleninou,a olovrant veliky karelab,a vecera cierne pecivo,oblozene salatovymi listami,a platky uhorky.Tak som zvedava,ako to pojde dolu.Jasa nevzdavam,ide teplo,tak verim,ze aj tuk sa rozpusti.inac ja cely zivot bojujem s nadvahou.

ihla

Helus a co presne jedavas? Mozes napisat? Mna by to velmi zaujimalo, co kombinujes a tak a tiez by som sa chcela pridat, preto sa pytam na to, ze co papas :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

delenna strava - Fórum - ZDRAVIE.sk