Co s tym hrdlom?

Príspevok v téme: Co s tym hrdlom?
sinca

Moj problem spociva v tom,ze pri jedeni alebo rozpravani alebo len tak pri podrazdeni pravej strany hrdla mi vznikne zachvat podobny astmatickemu pri ktorom ma vzdy napina na vracanie niekedy aj vraciam hoci astmu nemam lebo mi pri tom nezaberaju ziadne spreje na astmu,alergiu nemam ziadnu.Robili mi aj rengen tam nezistili nic,na krcnom mi tiez nezistili nic.Som uz z toho naozaj zufala lebo si musim davat pozor ako jem ako sa smejem lebo sa mi ten zachvat okamzite spusti,bojim sa uz chodit do spolocnosti,hoci predtym som bola spolocensky a komunikativny typ,nikde mi nevedia pomoct,so psychikou to nema nic spolocne,je to mozne ze na tej pravej strane hrdla mam nieco poskodene?Aj na gastre som uz s tym bola aj tam vsetko v poriadku.Som uz naozaj zufala lebo neviem kde mam s tym este ist a strasne ma to obmedzuje v beznom zivote a nikto mi nevie pomoct.Prosim poradte mi,lebo ja uz neviem ako mam s tym zit.

sinca

Ved sa aj stazujem,chodim po doktoroch ale ich to uz nezaujima....tak ja uz neviem,uz ma to nebavi,asi cakaju kym sa mi nieco vazne nestane....asi tak....len cakat...

Help

sinca- magnetickou by to mozno zistili,ale tam sa dostat je dost problem.
Ja som cakal 7 mesiacov kym sa im uracilo dat ma na magneticku.
Je to drahe vysetrenie.
No co ti poradit.........asi treba sustavne sa stazovat na zly zdravotny stav a snazit sa aby to zacali riesit.

sinca

Aj tam som bola.Mala som uz rozne lieky teraz beriem lexaurin ele tie zachvaty mam stale,takze lieky nato nezaberaju.....Myslite ze ctckom alebo magnetickou rezonanciou by mi nieco zistili?Ale nechapem preco ma tam nechcu poslat.....

sinca

To aj mne pripada dost zvlastne,lebo zdravemu cloveku taketo zachvaty nevznikaju a mna k tomu este posielaju do prace aj ked ma to riadne obmedzuje a nikde nic s tym nerobia ani ma uz nikde neposielaju kedze vysetrenia mi uz boli urobene a nic nenasli a ja dalej neviem co mam robit.....