nebavi ma s nim sex

Príspevok v téme: nebavi ma s nim sex
lillllli

chyba mi sex, mam ho pri velkom stasti tak raz do tyzdna aj to len 5min. Potom ho musim dorobit ustami. Co poradite aby sa tomu mojmu chcelo a aby sa hlavne aj urobil pri mne konecne???
plus ma s nim nebavi sex a zjavne ani jeho so mnou. Alebo neviem comu to pripisat. A hlvnbe co robit?
No a od neho oral mam tak raz do mesiaca a aj to len na klitaku..asi mu nechutim

niekto

omg baby naucte sa komunikovat

kolkokrat si sa snim o tom otvorene prozpravala (myslim bez vycitania ako dospeli ludia)

porozpavajte sa o svojich tuzbach o tom co by ste zlepsili chceli skusit

na tom treba proste pracovat ....

Bruno85

Kebyže zmeníte miesto niekde nezvyčajné ? V parku a podobne ? Zober dobre vino aby bola odvaha a nálada :) Ja somm v tedy priateľku spravil tak, že striekala no že vraj to pre ňu nebol najkrajší sex tak neviem... lebo totálne sa spravila ... hmm Všade boolo mmokro :D

Ja niekedy túžim viac po orálnom sexe ako po klasickom, miloval som to urobiť mojej priateľke no momentáne nie je komu urobiť takú radosť.... :( A tak rad by som... Samota je hrozdná vec...
No niekedy toho bolo už aj na mňa mmoc keď z nej striekalo a mal som mokro ešte na lakti :D

G.

Asi si málo vyťažená a nudíš sa.Mala si si pozrieť včerajší súdny príbeh na TV Joj.
Tá sa tiež nudila, chcela sopku a zažila totálny životný prepad.
Ja som 40 rokov ženatý a baví ma to stále rovnako.

f

my chlapi sme totizto velmi jednoduche stvorenia, na nas treba jednoznacne a zrozumitelne takze bud si mu to nepovedala dost priamo a on si to neuvedomil alebo nato kasle.

kvietok23

no ved mu predsa povedz ako to mas rada a priamo v akcii mu povedz ako to chces...a nevyhovaraj sa uz stale ze to nezmeni. rozpravat sa o tom netreba vecer pri svieckach ale priamo pri tom...

lilllli

rozpravala som sa s nim a on mi vzdy povie, ze on to chce tiez a ze sa budeme milovat ale to na veci stale nic nemeni.

Rozmyslam nad zmenou partnera ale j aho stale lubim..

No pokial viem tak oral sa da robit na vseliake sposoby, nie len sa drzat klitaku ako kliest. Vies? Okolo, pri vchode hocijak. Daju sa zapojit prsty a pod.