Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VERITE NA HAK?????????

lululu

pre Evicku:...skuste si precitat letaky, ked uz papate HAK...samozrejme ze ucinkuje aj pocas prestavky, taktiez je nezmysel \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\"cakat par dni kym zacne ucinkovat\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\" pretoze pri spravnom zacati uzivania ucinkuje od prveho dna - ak sa zacina od prveho dna menstruacie..polka prispevkov by bola bezpredmetna keby ste tie letaky citali...

nani

ja som spolieham na HAK,nic ine s priatelom nepouzivame.niekto tu spominal,ze ci nevadi 20-30min meskanie.ja som sa na to pytala, ze preco by sa vlastne mala brat tabletka priblizne v rovnakom case,ze ked to zoberem o hodinu neskor, ci sa znizi jej ucinnost.lekar mi povedal, ze kvoli organizmu by sa mala brat tabletka priblizne v rovnakom case, ucinok HAK to neznizuje,iba ak by ste tu tabletku zobrali o 36hodin od poslednej

lucisa

pocujte ludkovia viete pri sexwe nam s priatelom praskol kondom a tabletku som si vzala na druhy den no o tyzden na to som dostala kramy aj ked mi skoncili pred tyzdnom je to dobre ci nie

kikulka

evička vôbec sa nemusíš báť,tých 20-30min je ok,mne sa stalo už aj 2-3hodiny,ale to je v pohode,určite neotehotnieš kvôli tomu
a wewa tiež žiaden strach,ja som sa spoliehala len na HAK a to som brala antibiotiká a sexovali sme počas toho,takže pohoda

Slnie

HAK je ucinna na 99,01 percenta myslim. Ziadna antikoncepcna metoda nie je stopercentna, jedine abstinencia...hehe Brala som HAK tri roky a bola som uplne spokojna. Ziadnu dalsiu ochranu sme nepouzivali. Treba sa hlavne upokojit, it´s safe.

wewa

**XY XY** hmm to som si aj myslela...ale bože, to nemôže byť pravda, napíš niečo viac...lebo teraz zase beriem hak a kebyže mam byť tehotná tak ohrozujem plod, akurát mam 7-dňovu prestávku tak čakám na krámy...dufam že prídu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VERITE NA HAK????????? - Fórum - ZDRAVIE.sk