Vztahy vztahy som bezradna

Príspevok v téme: Vztahy vztahy som bezradna
lydunko

chcem sa opytat, lebo ja si uz neviem dat rady..mam vztah, ktory som si uzivala a mala vsetko co k tomu patri..najprv moj partner je mladsi ma 28 a ja 33..na zaciatku som sa ho pytala ci mu to nevadi, tak mi povedal ze vobec nie a aj ja napriek pochybnostiam som sa pustila do toho vztahu a uzivala si ho...tak sa zacala nas spolocny sen, mam priatela, ktory mi uavri, dokaze si udrzat poriadok, nema problem mi dat oprat, je velmi romanticky, nosi mi kvety len tak, proste clovek si to uzival, navzajom sme sa podporovali a chapali a tak...no vsetko bolo idealne az po dobu ked som ja menila podnajom a ja som mu navrhla,uz sme boli rok spolu, ze teda ak idem do vacsie bytu tak, ze ci nepojdeme spolu byvat..tak ze on si to necha prejst hlavou..najskor, ze aj ano..potom, ze to este nie..aby sme si uzivali este veci okolo chodenia a ze na spolocne byvanie mame dost casu...no jasne ako zenu ma to tak trochu zranilo, pretoze pocas nasho chodenia bol pomalicky viacej na mojom private ako on u seba..tak som to brala ako normalnu vec..pretoze nam to islo spolu... no a medzi tym zmenil pracu, ktora si vyzdauje cestu autom a on zacal byt unaveny viac ako predchadzajucom zamestnani...ja tiez mam toho dost v praci, tym ze podnikam...a nase spolocne byvanie zacalo jedno velke \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"trapenie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ja pridem domov a unavena dam doma vsetko do poriadku jasne, ze aj on...ale on apaticky lezi pred telkou a pozrie si programy...mam chut sa k nemu pritulit co pred tym nikdy nebol problem...tak ma odstrci, a tak to je aj s pusou a nasim milovanim...vikend si uz ani neplanujem..cez tyzden ide s kamaratmi vonku opity domov nechodi...a to raz za cas...a pred tym prisiel za mnou do prace a sle sme sa prejst a teraz nic takeho..iba odniest autom domov, na nakup..zrau sa nase spolocne aktivity zmensili..on mi tvrdi, ze sme cez tyzden spolu, ale mne nestaci byt spolu v jednom byte on na jednom gauci a ja na druhom... a cez vikend obcas nieco spolu sme poriesili..a vzdy vecer bud piatok alebo sobotu siel vonku, ale vzdy tak najskor so mnou na veceru alebo do kina, pripadne niekam na vylet a potom okolo polnoci sup vonku aj ked iba na dve tri hodky pricom stale chodi vonku s mojim braton su totiz najlepsi kamarati..a ked mu to poviem, co sa mi nepaci..tak jasne sa iba povadime a je nam to luto...a mrzi nas to..na to vsetko mi povedal, ze on potrebuje cas a nech ho necham trochu dychat..a ja ked som nervozna iba tlacim na neho a chcem sa o probleme porozpravat a on mi na to povie, ja sa vobec netesim domov, lebo viem co ma caka zase budeme riesit veci a posledny mesiac sa uz ani normalne rozpravat nevieme...obaja vieme, ze sa lubime a nechceme sa rozist...pricom mesiac sme vo faze, ze mi uz ani pusu neda a o milovani ani nehovorim, pricom nemal problem sa milovat aj dva krat za den.. ja som uz bezradna a neviem ci mne sibe..on mi tvrdi, ze som krasna zena a tuzi po mne, ale ze to ako to je medzi nami teraz on jednoducho nie je v psychickej pohode a tym, ze na neho tlacim a nedam mu pokoj a cas tak ho to odradza...je tazke byt s niekym v jednom byte a tuzit po nom a chciet to urovnat a on mi tvrdi, ze nech sa to nesnazim uponahlat, a mam dat tomu cas a nebyt netrpezliva...lebo ma stale lubi...a najnovsie zacal s tym, ze ked ide niekam vonku ked sa ho spytam a kam ides, tak ze preco to chcem vediet..prico ak idem ja vonku a on sa ma pyta kam idem tak mu vzdy poviem co a kto to je... uz som sa ho pytala, ze ci nema inu on jednoznacne povedal nie...tvrdi mi, ze ma pocit ako by stracal \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"slobodu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a ze ho nerespektujem a raz som sla do mobilu kde som mu nasla sms ku: cau macko preco mi nevolas a co to znamena,pa...ked som sa opytala na to tak uplne zuril na mna, ze mu nerespektujem sukromie.. a reagoval na moj vkus cudne(vzdy mi povedal ak nejaka kocka mu nadbiehala a nemal problem ma vzdy ujistit ze som ta jedina)a teraz tym, ze mame problem tak cudne reagoval..a ked som sa ho opytala na vysvetlenie na to mi povedal, ze asi pred dvoma tyzdnami ho zacalo nejake cislo prezvanat pricom sa jedna o firemny mobil a tak volal na spat ci nieco niekto potrebuje a aj sms ku poslal..robi medicinskeho reprezentanta...a vysvetlil mi, ze slecna alebo pani, ktora si pomylila cislo sa ho spytala ci sa nemozu kamaratit a ona chce iba kamarata na pisanie, a podla dalsej smsky slo o zenu co ma dve deti a vraj je rozvedena alebo vydata, neviem..on jej povedal, ze je vo vztahu a ze nema nic proti kamaratenie, ale ze nama cas na take veci... potom co mu poslala tu sms ku jej volal a spytal sa jej ze to znamena, a ze to jej kamaratka poradila toho macka a ze preco jej nevolal...to ho nahnevalo a poprosil ju nech ho neobtazuje, ze nie je jej macko..ja mudra zena som si opisala cislo a zavolala a islo o nejaku kamaratku tej slecny a tiez mi potvrdila co hovoril moj priatel..neviem ci mi uz sibe..a ja potrebujem pocut uplne nezavisli nazor a nie od rodiny alebo priatelov...a este mi praitel navrhol poradnu a ja som nas normalne objednala a ideme na sedenie...chceme sa aj sa lubime len sa to nejako pokazilo tym byvanim...dakujem budem vdacna za kazdy nazor..

lydunko

pytala som sa brata aj jeho naj kamosky ci je schopny podviest, jasne ze kazdy je..ale obaja mi na rovinu povedali, ze nie je ten typ a ze ak by sa to stalo tak ma v tu chvilu opusti, ze by nedokazl byt vo vztahu s niekym komu by ublizil...a stale mi tvrdi, ze to chce take ake to bolo pred tym nez sme zacali spolu byvat...zamilovala som sa do neho lebo som nemusela nic pri nom riesit a zrazu toto ide to aj mne na nervy...ale dvaja ludia si nevedia citat myslienky co a komu ako vyhovuje a ake ma zvyky a navyky...tiez ma to nebavi riesit veci... inu zenu co ja viem...skor nie ako ano...idem mu na nervy tym, ze on chce klud ked to potrebuje a ja mu ho nedam.. a potrebujem radu od chlapa.... ako je mozne zene povedat lubim ta a chcem ta ale teraz som tak vprdeli psychicky, ze mu na um ani bozk ani milovanie nechodi porozume...je sialene citlivy a ked som mu navrhla rozchod tak povedal, ze on to nechce..a to som sa ja s nim uz asi 10x rozchadzala a on ani raz a ani teraz to nechce...sam mi povedal, ze mi to zvladneme len momentalne neviem ako...

kickaTT

suhlasim s doubledogom je jasne ze ma inu... aleebo minimalne je to v zaciatkoch inak by mu absolutne nevadilo ze mu lezies na nervy...a aj to ze sa s tebou nechce milovat a ani ti pusu nechce dat to nie je len tak koli tej psychickej nepohode...

a kamaratke tej slecny si myslis ze by ti pravdu povedala? a ktora normalna zena napise len tak chlapovi MACKO?????? ved to aj blby vidi ze tu nieco nesedi

tak drzim palce =)

lydunko

na private u mna..aj to ma napadlo tak preco mi potom povie, ze ma stale lubi a ze ma stale chce a chce to dat do poriadku...len nech mu dam cas a priestor??? Sam mi povedal, ze sa nechce rozis..

purblanka

hlavne nanho netlač,muži to nemajú radi,a ked ti už neprejavuje až tak city,skús sa upokojiť,a venuj sa svojim záľúbám.Bud na inernete,píš si s kamoškami,snaž sa nebyť na ňom závislá.Ja som bola taká tiež,a aj som-ale snažím sa mu aj nechať volnosť ked sedí na gauči ďalej,ja nejdem k nemu,musí on,a ak nie tak...........čakáááááááááám,alebo snažím sa byť milá,usmievam sa,aj ked je na pc,a neviem čo tam robí.Bud milá a nehádaj sa s ním a nič mu hlavne nevyčítaj.

doubledog

ved je to jasne
ma inu a ty mu niecim lezies na nervy, asi tym, ze neustale nieco potrebujes riesit
odstahuj ho (nepochopil som, kde to vlastne byvate, ci unho alebo u teba) a daj mu pokoj, nech si to vyjasni v hlave