Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

peroxid

Príspevok v téme: peroxid
peroxidxid

ahojte dakde som tu citala, ze sa da zmiesat praskovy peroxid s vodou a dat do flasticky od spreju , co ma rozprasovac a nastriekat na vlasy ked su vlhke, mate niektora skusenosti?niekedy davnejsie existovaj sprej, sun blon ktory obsahoval 0,3 peroxidu,,a bol vyborny na spinave blond vlasy.diky za odpovede

agaven ja

dost znesu ked tam sa v kadernictvach prilieva a to je omnoho silnejsi ze aj hlava ta moze stipat . Ked nechyta to biela tak poleju aby ti to dalu ten melir do biela a nie dole na vrch zlty konce medene atd musi to potom zliecat peroxit a fialov. vodou atd.. to tu nejdem pisat skratke musela by si si kupovat od kadernicky do flasky aby ti odlala atd.. a to musis mat znamu inak obchod 6a9 no 12 bolo ale tusim už nemavaju take mozno na deinach obcas ale tusim nie ak ano nech ti da co ti pisala 12 hodi link na ten peroxid ale ja viem obchody len tie a dost su slabe tak ja by som nad tu 12 davala isto

agaven ja

ved pisem aha ty si kupis 6až /9 a nechyta chapes skor tu 12/ ale tu som nikde nenasla aspon co viem su len 6a9 silnej davaju kadernicvtve ale skus kupit ved pisem 9 daj niekomu kamoske na kusok tmavych vlasov dole a prides na to ze aj ked to das pod alobal tak ani o 1 hodinu nebeleju ??? peroxid ako peroxid lebo jedna ties chela take pramienky a bola plava a prisla mi s tym a presne nic akoby si nic nedala len vyhodila 100 za tie flasky a ja som jej musela dat ten modry prasok ten najviac zosveltuje ten peroxid to len stabilizuje a potom som jej nanasala tie pramene až potom to chytilo ale ako som pisala to rovno si mohla kupit farbu palette napr n8/n9 pretym bol peroxit ale siny teras akoby to riedili tak ako aj mlieka myslis ze tam je toko toho tuku ??? nie nie je vsade setria a okradaju nas len aby sa nabazili a oni obohatili skus ale pisem ani nic neurobi to mi ver

peroxidxid

tu som nasla co pisala nejaka osobka pod menom kiki na ,,,a som nad tym rozmyslala, ci sa to da to ,co napisala :)

Dnes sa už myslím že nepredáva. Ale keď to bol riedený peroxid, prečo si jednoducho v drogerke nekúpite 9-12% peroxid, nezriedite z vodou (podľa toho aké kvalitné máte vlasy, aký silný peroxid znesú, teda ak si zriedite 12% peroxid s rovnakým množstvom vody, logicky vznikne 6%) a nelejete do rozprašovača.... a máte tento sprej, za lacnejšie a ešte prispôsobený kvalitám vašich vlasov

agaven ja

no aha tak to ti staci ten 9 ale ja viem ze jedna si to kupila a dala na cierne no hnede vlasy a nic ten cisty peroxid co je 6a9 už to nie je to co to byvalo ters už musis s tum davat ten modry prasok ten s peroxidom zosvetli lebo ked si to da hneda ostane medena ked to das ako zlta tak s tym 6 preoxidom a tym praskom ostanes svet zlta tak n 9 ako je palette no moze to skoda penazi ja by som uz rovno farbua ta sa da kupi u nas aj za 50sk nejaka polska a tam je prasok aj peroxid a dore chyta vies das si ine zaplatis od 100do 300 a ten isty efekt ale cisty peroxid ti moze nic urobit

agaven

dobre ta chapme hore si spinavy blon so melirom ten je až moc zlty a dole zi zlta ??? ak ches byt rovnaka tak potrbujes skor konce dat na spin blond cize tmavsie ked si dole len zlta a hore si od moc zlta až po tmav zlta preco nahans peroxid ?? to nechapem musela by som kuknut foto no skusaj

agaven

takze ches ten melir co je svetlejsi tahat ronomerne aha tak tu 9 peroxid ale ked budes striekat dole budu cele zlte a hore ti bude trcat stlale melir ?? to ake budes mat ci ches no ak chces svetlit musis od vrchu zobtar tie melirove a pomocou toho peroxida takat na dol a zabal do celofanu

agaven

na spinavy blon už som to nasla tak ano ale ako som pisala neveim ci ti chyti aj samotny 6/9 lebo v kadernict. davaju este silnejsie aby chytil ale skus tu 9 peroxid no ale vsade to ties nemaju len cisto peroxit tu to ma v takom stanku a stoji to kolo 40sk vetsinou mavaju s farbou

agaven

ty ake mas vlasy co ches len rozprasit do nebude pekne ak mas gastan chyta to potom do hrdzava take aké mavaju ciganky to je hrozne ono to nechyti hned do zlta??? ak mas svetlejsie plave tak ti to jasne ze zosvetli ale cim dlhsie budes striekat tym budez zlta a to rovno si mozes kupit nap shaponovu palteku ta chyta ale ties musis mat prvy ktar nie ze to das a už mam farbene vlasy na farbene už jedine nor. farbu dat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.