Masážny olej

Príspevok v téme: Masážny olej
Al3skoo

Zdravím. Hneď na začiatku upozornujem-nesmejte sa mi:P:P:P... bol som kúpiť "masážny olej" ale chceme ho použiť miesto lubrikáča lebo ten nám rýchlo vysychal a ževraj toto neschne...a doma som sa na ňom dočítal že "iba na vonkajšie použitie". Teraz neviem či tým bolo myslené že sa to nemá piť alebo že to nieje vhodné ani do ...:P Ak sa v tom niekto vyznáte lepšie ako ja tak za radu budem vďačný:P...zatim díkes čaute

Al3skoo

mnooo to som nevedel ale sak predtym co som mal frajerku mala tiez antiku a to po nas vsade len mokre flaky ostavali tak neviem ci ta antika fakt "vysusuje" jak hovoris...mno nic nevadi....kupil som iny masazny olej na ktorom je vyslovne napisane ze je vhodny aj miesto lubrikacneho gelu a este jeden hrejivy lubrikac ten od durexu aj ked sme boli nespokojny s tou znackou ale chceme skusit hrejivy a iny som tam nenasiel tak je tento sak za pokus to stoji..:P....ale dik za rady...a s hentym ju pomasirujem teda normalne asi len:P

pemy

Co je to ten hak??

Preco by sa mal niekto hanbit v lekarni sa opytat na lubrikacny gel?? Vsetci mi mozu vyliezt na hrb.. Ja sa teda nehanbim, nikde! A co budes robit ked budes rodit?
Ak sa niekto hanbi, moze si objednat cez net alebo poslat mna, ja zabrany nemam, hehe!

ellyy

alebo skuste kupit este v lekarni:-))) vraj v lekarni maju kvalitne len ja osobne by som sa hanbila tam ist pytat :-D:-D:-D

aluska1

nieto ty si myslis ze ked ma zena hak tak PRAVDEPODOBNR ma vsetko z toho? vies o tom velke prd...a svoje statistiky si uz strc...

este si si nevsimol ze ked je zena tehotna a na tvojich uzasnych neviem kolko % mala neplodne dni, tak tehotna aj ostane? tvoje statistiky nic nezmenia a nevyriesia

Al3skoo

no ide o to ze uz som sa pytal na lubrikac....ked prvy vysychal tak som powedal ze nejaky lubrikac co nevysycha lebo ze henten bol hned suchy...a ona ze lebo to je na vodnej baze ze mi da na silikonovej a ze to nevyschne...ale schlo to tiez rychlo...a potom som na nete hladal a docital som sa ze masazny olej je fajnovy ze to neuschne a proste ze je dobry...tak som tam isiel opytal som sa ci maju masazny olej kupil som ho a hotovo...a vsetko by bolo oka keby som sa doma nedocital ze :"len na vonkajsie pouzitie"...ale stale som si neni isty jak to je myslene...

pemy

Alebo skus kupit lubrikacny gel na analny sex. Ten by nemal vysychat.
Inak preco si sa hned neopytal v tom sex-shope? Neni mozne, aby ti ziadny nesadol!