posilnovanie-na objem bicepsu

Príspevok v téme: posilnovanie-na objem bicepsu
cinka127

Dobry vecer
mam strasne ale strasne tenke ruky...cela som chuda.Chcela by som nejaky plan alebo niekto kto sa vyzna a vie ako moje ruky mozem posilnovanim zvacsit na objeme?t.j -aby i zhrubli .a ake cvicky cvicit kolko krat kedy a podobne.HLAVNE MI IDE O TO NECH MAM HRUBSIE RUKY
Velmi rada by som bola keby sa tu nejaky dobrovolnik ktory sa vtom vyzna napisala a pomohol.

Dakujem pekne

cinka127

okej poslem vam..ved v pohode..skusim cim skor.
Chlapci ale nech v tom mame jasno lebo teraz neviem ci som si ista -opakovanie a seria neje to iste ,seria je suhrn vsetych opakovani nie?...ked to neje pravda nesmiat sa!:)

takze k tym cinkam,mam doma 2cinky jedna ma 1kilo..cize spolu budem cvicit s 2kilovymi cinkami...viac kilove ani nemam...

ozaj,a neviete ze asi jak dlho budem musiet naberat objem?co trva dlhsie rysovacka ci nabranie objemu?a kedy a kolko krat je najlepsie cvicit?(kedy myslim cas ci rano ci vecer ci v obednajsich hodinach )?

diki zatial :)

kevyn680

No ja meriam 178 cm (ale este som vo vyvine).Este som daleko za tebou,co sa tyka sily,ale raz to hadam pride :)No fotku by nam mohla poslat,ak sa hanbis tvar vystrihni pomohlo by to.Mozno to mas genetikou,ze mas tenke ruky,pretoze ja mam velmi tenke predlaktie.

0vecka

2 kevyn jj po napumpovani ale zase ja mam vysku 195 takze to az take neni ... nenapumpovany ma tak 41-42 ...

no podla mna to bolo tou vahou inaq nohy mam nakonci takze predtym som odcvicil hrudnik a bicepsi aj som sa natiahol 5 dni predtym som dal v pohode 370 a 30 kil hore bolo asi vela ale uvidim dnes je to 10ty den tak skusim znova tych 370 snad to bude ok :)

s tym radenim na dialku je to pravda ale ja som jej pisal nex posle aspon foto tych ruk alebo nieco ... ono vecsinou mavaju babneky najvecsie problemy s najmenej podstatnymi vecami ... ale zase na druhu stranu co sa mna tyka tak trosku bicepsov ziadnej na krase nezoberie...

kevyn680

Neviem ako si sa mohol poranit predpokladam,ze si si pred treningom nedal poriadne kardio a s trecing?Alebo si si nalozil velmi vela.To aky mam biceps neni podstatne,pretoze sa venujem 2 sportom,tak spalujem troska viac.Robim este bojove sporty popri posilke.Dalsia vec je,ze jej radime na dialku...urcite by bolo lepsie keby sme ju videli.A ked tak nad tym uvazujem asi mas pravdu mohla by zacat s 8-10 opakovani tak 1-2 tyzd.Potom by mohla prejst na objemove opakovania,ked sa telo adaptuje.

PS:biceps 45cm mas po napumpovani?

0vecka

2 kevyn inaq sa priznam ze niesom ziadny rambo :) ... ale len tak pre zaujimavost kolko mas obvod bicepsu ?? pytam sa len preto ze som to nedavno prehnal na legpressoch som tlacil 400 a som sa snazil na pokeci zistit ze co s tym (chytilo to clenky a kolena - neboleli sice ale bolo to citit) no a radil mi tam jeden typek a nakoniec pozeram ze mal 16 rokov a 50 kg :) ... inaq niezeby nemohol o tom vediet viac ako ja ale co sa tyka takychto zraneni tak to velmi pochybujem... inaq ja mam obvod 45cm a tiez xcem povedat ze v podstate vsetko co si napisal je spravne to len tak aby nebola velka hadka z toho :)

inaq co sa tyka superserii som bol doteraz v tom ze je to skor na rysovanie popripade na prekonanie stagnacie.... nezda sa mi ze by to malo nieco so silou

0vecka

myslim ze kolko opakovani je na co by sme sa mohli velmi dlho hadat.... aj info na nete je rozne ja som vychadzal ak ma pamet neklame z knizky Getting Stronger od Bill Pearl z roku 1986 inaq tych 6-16 moze byt kludne myslene napr aj s nohami kde sa dava viac opakovani ...

o vselicom sa da dohadovat len trvam na tom ze cvicit 4-6 opakovani s max vahou je pre cloveka co v zivote nedrzal cinku v ruke dost nebezpecne

inaq sa nexcem hadat ale na tych opakovaniach trvam proste so styrmi si moze ublizit......

kevyn680

Ovecka:vseobecne viac opakovani je pre nu zbytocne robit,kedze viac opakovani je na rysovanie a ona asi nema rysovat co.dalej 3-5 opakovani nemusi byt hned na silu.Na to treba silove treningy a dalsie superserie.To len tak pre zaujimavost :)

0vecka

2 cinka malo opakovani je kvoli tomu lebo pri nch svaly rastu viac ako pri vyssich opakovaniach a vseobecne viac ako 20 sa nikdy nerobi :) klasicky je to tak ze
3-5 je sila
6-16 objem
16-22 vytrvalost

inaq na zaciatok by som ti radil tych 10 a ani nemusis ist max co vladzes u zlen kvoli tomu aby si sa naucila spravnu techniku a kvoli klbom a slacham...

s tymi zilami by som si nebol taky isty ci je to z vysokych vah ... ale kedze si taka chuducka moze byt ale pojde to dost pomaly urcite sa nicoho neboj :)

kevyn680

Pretoze aj tak sa prve tyzdne (asi 2-3) bude telo len adaptovat na zmenu.Hovorim ti,ze si daj taku vahu nech ju zdvihnes aspon 4-6x.Potom sem napis s kolko KG cvicis,ak by to bolo vela uber,aby sa ti nerobili zily na rukach,to na babe neni pekne.