otázka na vzdychajúce baby :-)

Príspevok v téme: otázka na vzdychajúce baby :-)
Hobitko

Ahojte baby, chcem sa Vás spýtať, keď ste ešte nesexovali, ale Vás iba priateľ robkal, tak či ste tiež boli tak vzrušené a vzdychali ste pri tom, napr. aj po prvý krát, aké to bolo pri robkaní. Ide mi vlastne o to, že mám babu, zatial si to robkáme iba rukou a ona je pri tom uplne tisko, nevida ani hlasok, mozno trosku rychlejsie dycha a ked ju spravim,tak trosku citim, ako sa akoby mikne.Aj som jej vravel, ze by sa mi to pacilo, keby aspoň trošku vzdycha pri tom, takto ani poriadne neviem, kedy sa spraví... Bude to aj pri sexe takto, že vobec nebude vzdychat, ci to tazko povedať?Ďakujem.

wewinka

tak si zaobstaraj nejaky volny bytik, zapal vsade sviecky, na postel poloz ruzu a skus to, aj ked to znie otrepane, mna tym ten mojj dostal

Hobitko

wewinka ja som jej to vravel, že by sa mi to páčilo, keby trošku vzdychá a poriadne sa uvolní, a vravela, že musí byť uvolnená a musíme byť sami, ale potom sme aj boli raz, dva krát sami a bolo to také isté

wewinka

hobitko a preco sa vlastne s nou o tom neporozpravas? ja sa so svojim muzom rozpravam o vsetkom, lebo ked uz si s niekym na kom ti zalezi, tak nemas zabrany

frontman

asi nie je uplne uvolnena, priprav lepsie podmienky tak, aby ste boli sami a uvidis.
chce to cas, bud trpezlivy a snaz sa

slusny_muz

Hej aj pri sexe. Bol to iba zrychleny dych, ale myslim ze to je ok. Ved kazdy si to preziva ako mu je najlepsie. Niektora place, ina vzdycha, krici a je to velmi velmi individualne.