Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problematicka plet aj po 20 ke

Príspevok v téme: problematicka plet aj po 20 ke
Natalia2412

ahojte, uz dlhsiu dobu mam problem s pletou na tvari - vyrazky a upchate pory, nedokazem sa toho zbavit, hoci sa o plet normalne staram cistim, davam krem a raz za tyzden masku, stravujem sa zdravo dostatok zeleniny a ovocia a napriek tomu mam tvar ako keby som prave vosla do puberty... Neviete mi odporucit nejaku kozmetiku- pripravky ktore mi pomozu to dat do poriadku?

mm222

Ja mam 28 a roky sa mi robili vyrazky,tiez som poskusala vselico, cez leto mam plet dobru, ked svieti slniecko, ale zima ma zabija, jedine, co mi zabralo a teraz mam krasnu jemnu pokozku je Aloe Vera gel na pitie, zabralo to uz za 3 tyzdne, vlastne sa tym detoxikoval cely organizmus, ale nekupujte ho urcite cez internet, je vela vyrobcov.

natalia2412

agama: no zatial ziadne zmeny som nezbadala - 2 mesiace, ale k tej HAK bolo napisane ze po 3 mesiacoch by sa to malo upravit tak dufam ze ano...
co sa tyka toho mastenia ano masti sa mi na urcitych miestach a na inych ju mam zoschnutu

agama

natalia2412: ak berieš HAK, tak výsledok čakaj už pár týždňov/max. mesiac-dva...

ale je to len prechodné... keď vysadíš HAK, pleť sa vráti do pôvodného stavu

Ivaka23

Mne žiadne vodičky od kožného nikdy nepomohli a ani detoxikácia tela a ani pitie žihľavového čaju. Jediné čo mi dalo pľeť dokopy je drožďová maska a krém efaclar K od la roche posay. Ten krém zaberá už tak po týždni a ta maska po 4 použitiach.Fakt skúste toto a uvidíte. Inak ja mám 21.

bodynka

skuste prirodnu kozmetiku. Uz ste citali ake zlozenie je v tych neprirodnych kremikoch?Sa ani necudujte ze mate plet v hroznom stave www.futurebass.szm.com

kvietok 12

ja mlieko nepijem,cukor a sladkosti obmadzujem,ale ovocie a zelenina mi moc nechuti a citrusi tiez nejem,beriem uz asi 4 Hak,brala som aj roaccutane,doxybene ,mam 23 a akne uplne hrozne,az take flaky po licach mi zostavaju,aj od koznej vodicky a masticky som mala uz rozne,kozmetika La roche,bioderma,avene,eurecin teraz mam koloidne striero skusam,poradte este nieco co som neskusala,leo ja uz neviem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problematicka plet aj po 20 ke - Fórum - ZDRAVIE.sk