Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koloidné striebro a akné

RNG

WHO este stale uznava, ze koloidne striebro je aj pitne aj antimikrobialne.Totiz sa vyraba pouzitim supercistej vody a obsahuje velmi malicko striebra, typicky 10 az 20 mg na liter vody.
Ale rozne zdravotne organizacie pod natlakom farmaceutickeho priemyslu dosiahli(vsetko to vedie ki Codexu Alimentaris), ze sa nesmie viac pisat na koloidne striebro, ze ho mozno pouzivat vnutorne a dokonca sa ho snazia uplne zakazat, ale zatial este nenasli dostatocnu zamienku, ktoru by vedeli pripadne aj podlozit nejakymi falsovanymi "faktami".
Ale neustaly tlak proti striebru ho asi zatlaci spat do uzadia, na velku radost farmaceutickeho priemyslu.
Teda ked sa ludia nevzburia proti coraz vacsiemu natlaku skorumpovanych vladnych organizacii v zaujme velkych a bohatych firiem, kam najma farmacia patri.

rask

Zdravím v lekárni som si kúpil rulcotherapy ag koloidní, ale na etikete som sa nedočítal, že sa môže používať aj vnútorne... sú rôzne koloidné striebra ,? či ako to je

2janka2

pyrana:
ahoj skus uzivat najprv minimalne davky, mne sice zabralo viac ale pre zaciatok si myslim ze to staci, myslim zo vsetkeho

je velmi vhodne ak aplikujes aj priamo na akne.Pokial mozes tak aspon 5 denne

Taktiez mam koloidne produkty od Koloidne.sk ,ktore mi velmi pomohli aj ked je to mozno individualne ,avsak myslim ze je to naj stranka najma produkty maju velmi dobre.

pyrana

Ahojte, mne uz konecne KS doslo, objednala som si z koloidne.sk KS 20ppm a aj mezosilver. Najprv asi zacnem uzicat to 20ppm, len neviem sa vysomarit z toho davkovanie, vsade pisu uplne inak, na ich etikete, na nete na kazdej stranke kazdy inak. ja to chcem uzivat hlavne na precistenie pleti, hlavne na chrbte mam s tym problem. Striekam si KS na plet z rozprasovaca, ale vnutorne neviem kolko toho uzivat, nech pomoze na plet. Objednala som aj kol. zinok a kol. med. moze sa to kombinovat? Kolko coho brat? Dakujem.

Meeg

chcela by somporadiť,ako take koloidne striebro použivať,kedže mám akné...ako na pleť a ako vnutorne...ďakujem:)

borovica

Koloidné striebro dostaneš v lekárni a skús užívať nejaký čas probiotiká, mojej dcére to pomohlo na akne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koloidné striebro a akné - Fórum - ZDRAVIE.sk