skora menstruacia?

Príspevok v téme: skora menstruacia?
janaaaaa

tento mesiac som dostala menstruaciu asi o 7dni skor ako obvykle. ale nieje to typicka menstruacia ale je to skor taky svetlohnedo-ruzovy vytok. teda dnes prvy den je to take. myslite ze je to v poriadku? ze je to len nejaka hormonalna zmena? alebo by som mala navstivit gyn.? asi posledny rok som mala menstruaciu takmer pravidelnu, hore dole 2-3dni vacsinou meskala, ale takto skoro mi este asi neprisla ako tento mesiac

bazalka

Ahoj, podľa mňa môže byť príčina práve v tých myómoch. Myslím, že práve myómy a cysty robia nepravidelný cyklus. Asi to nebude nič závažné, ale ja na tvojom mieste by som k lekárovi asi skočila. Aby si mala istotu.

INULKA

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať už druhý mesiac som dostala o týždeň skôr menštruáciu.Mám 3 myomy každý vo velkosti 3 cm.Na preventívke som bola pred 2 mesiacmi a stery mi neboli brané, lebo v júny 2011 mi bola robená kolposkopia ale bola negatívna,takže nové stery mi budú robené až v decembri 2012. Pravý vaječník už nemám a som sterilitas primaria.Prosím poradte mi či treba ísť k lekárovi a či to nič neznamená,ked príde o týždeň skôr menštruacia dakujem pekný deň