Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptococcus pyogenes

DROBENKA

naša desaťročna vnučka to má tiež. Znesie ten horčák Citricidale?
nevie niekto o uspešnej klinike, ktorá to lieči na Slovensku ,?

DROBENKA

naša desaťročna vnučka to má tiež. Znesie ten horčák Citricidale?
nevie niekto o uspešnej klinike, ktorá to lieči na Slovensku ,?

RNG

Citrovital sice obsahuje vytazok z jadierok a supky grapefruitu, ale nie je aktivovany ako v citricidale(pravom z BioChem research), takze ma len maly zlomok ucinnosti citricidalu.

H2O

Citricidal je nejaky drahy čo som videl .. Citrovital maš za cca 6 eur kvapky (33%), bežne v lekarni.. aj GSE je myslim 33%

Cat

zdravím, tak ja mam vraj tiez tohto streptokoka v sebe, aa lekari mi povedali ze to nie je nic vazne, vraj je ro nolmarna flora hrdla, ale ten streptokok nie je moj najvaznejsi problem.... neustale ma boli prava ruka ktora sa mi naliala vodou, tu mi nasledne vybrali a teraz som uz tyzden doma z nemocnice aaa boli ma vsetko mozne, a nevidim ziadne zlepsenie x( myslite ze za to vsetko moze pyogenes?....

RNG

strep pyogenes sa da znicit roztokom citricidalu. Pitie toho "horkaca" ho roznesie po celom tele ale na nosne dutiny treba kvapkat tento roztok aj do nosa niekolkokrat denne
Kto neznesie tu horku chut(35 az 70 kvapiek do litra vody) existuju aj tabletky a kapsule ci uz pod menom citricidal(60%) alebo GSE z firmy NutriBiotics.
Ukazka ucinnosti citricidalu je v tabulkach
-odkaz odstránený-
tiez
-odkaz odstránený-

jaancaa

sibalka neboj, nakoniec vsetko bude ok. Ako u mňa tak aj u teba. Mne je akurát nanič z tých injekcií...každý deň musím ísť na siedmu na ráno do mesta do nemocnice, kde mi ju pichnú. Je mi po nej vždy zle a večer nemôžem zaspať. Pichajú mi ju totiž do zadku a strašne ma potom bolí. Či už sedím, či chodím...je to dosť nepríjemné. Ja len čakám, kedy to už skončí všetko.
A ty sa určite neboj. Čosi si odtrpíme a bude fajn...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Streptococcus pyogenes - Fórum - ZDRAVIE.sk