La roche posay, Avene alebo Bioderma?

marlenne

Urcite La Roche vyskusaj... podľa mňa je to geniálna značka. Na problematickú pleť by som dala effaclar-gel, tu modru pletovu vodu a effaclar DUO. Budes spokojna a je naozaj pravda, ze la roche si mozes vyskusat-daju ti tie spominane vzorky (nemaju sa preco bat).

luckaaaaaaa

ahojte. chcem sa spýtať tých, ktorí používajú kozmetiku bioderma sebium. používam ju asi od začiatku decembra, pomáha mi, ale začala sa mi z nej mastiť pleť. stalo sa to aj vám? predtým som mastnô pleť nemala...

lucccinka06

Ahojte dievčatá
Pred mesiacom som si kúpila opaľovací krém AVENE SPF 50 na normalnu az citlivu pleť - nakoľko mi tento krém veľmi vysušuje pleť, rada by som ho ponúkla niekomu, komu táto kozmetika robí dobre! Krém je nepoužívaný, používala som vzorky, ktoré som v lekárni dostala ku krému. Krém stál 19.60 eur, ja by som ho predala za 15. Možná dohoda. Poslala by som ho na dobierku. Ak máte niektorá záujem, ozvite sa na mail: lucia.tomcisakova@gmail.com

vôbec nič

Všetko je to testované na zvieratách a samá chémia. Skús niečo prírodnejšie. Chemické ingrediencie dráždia kožu ešte viac, a tým aj zhoršujú akné (vlastná skúsenosť).

kuki83

na akne pomaha DUCRAY - keracnyl cist. gel /okolo 10 euro/ a plet. krem keracnyl a poly hydroxy kyselinami/11.5 eur/, pouzivat pravidelne kazde rano a vecer, do mesiaca som mala plet opat ako babatko !!!
LRP a avene - ked uz akne pominie, tieto znacky su naozaj kvalitne, udrzuju plet, nemaju agresivne ingrediencie.
DUCRAY neviem ci zozeniete na SVK, ja som v zahranici.

rada

ja pouzivam la roche posay asi polrok a zacinam byt spokojna, mam zmiesanu plet, tak pouzivam zmatnujuci krem, cistiacu vodu aj aj penu... celu radu tejto znacky a zacinam si zvykat a pacit

kvietok 12

ja som mala vsetky tieto 3 znacky a najviac sa mi osvedcilo La roche Posay a najmenej asi avene,teraz mam od avene tu dvojzlozkovu pletovu vodu ale nic moc to nieje a ta hnedo-zelena tycinka na akne od avene tiez ziaden zazrak,bioderma trochu lepsie napr ta micelarna voda na prolematicku plet,ale effaclar la roche asi najlepsie,kremik,pletova voda,ale aj koloidne striero je na akne celkom v pohode,teraz ho pouzivam tiez

papaja

kazda ma svoj vyrobok ktory stoji za vyskusanie,napr od biodermy je chvalena akasi cistiaca pena,ja mam tiez pod.plet a idem si kupit celu radu od nich