Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naturfit Bio

Príspevok v téme: Naturfit Bio
sasia

Ma nirkto skusenosti ztymto samponom???
Vola sa Natufrit Bio.Je to bylinkovy sampon na posilnenie a rast vlasov.Obsahuje 11 bylin ako napr.roibois,ovos,brezaadalsie.Da sa najstna stranke bio obchodu.
Chcela bysom vediet cisu odneho pekne vlasy a či učinkuje na rast aby som neinvestovala do nejekej somariny,stoji okolo 7 eur. Dakujem

simka111

Aha... ja som si dnes kupila šampon na rast vlasov s chlorelou za 4 eura,predavačka mi povedala že je dobry a potom ešte čaj ktory mam piť vraj je super.. na silne nechty a na rychly rast vlasov :D tak uvidime :D

Danielaaa

Ja som ho vyskusala mala som aj tonikum z 11 bylin, ale nemyslim si ze ma uzasny efekt akurat nevytvaral skoro ziadnu penu a vlasy sa mi po nom pekne mastili:/ ale vonia pekne bylinkovo...

nihi :)

napisala som aj, ze asi s tym nikto nema skusenosti, tak preto nikto nepise a preto som aj skopcila ten text, aby sa niekto navnadil, vyskusal a napisal nam, ze aky je :))) tak snad sa coskoro niekto najde :P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naturfit Bio - Fórum - ZDRAVIE.sk