Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzliace sa vlasy

ave.arwen

Mám presne tento problém poslednú dobu- vyčesávam uzlíčky, vlasy sa mi zospodu akokeby zlepia - a to vlasy umývam poriadne, takže v tom to nebude. Je možné že v tele chýba nejaká látka, alebo je to vlas. kozmetikou? Cez túto zimu som prestriedala rôzne šampóny, masky atď. a je to tu stále PLS poradte

i :

mne sa vlasy tiež uzlia, a po umytí a náseldnom česaní mi hrozne padajú.A naťahujú sa ako žuvačka. Balzamy a kondicionéry nepoužívam, lebo po nich mám vlasy ťažké a žiadny účes mi nedrži.

tonka_209

jednoducho nieje nic horsie ako vlasy rozcesavat za mokra...tymto sa poskodzuju najviac...pretoze vlasy su ked su mokre uplne krehke a a aj najmensie rozcesavanie ich poskodi

laborcatko

no zdravím, takže glis kur mi polomokré polosuché rozčesávanie z 20 min uľahčil na 10 min., trošku som spokojnejšia, ale i tak by som prijala, nejaký lepší balzam... poradí niekto?

laborcatko

no to je fakt rada, že ostrihať, zaručene ani mne nepomáha žiaden balzam na rozčesanie a zauzľovanie vlasov, môžem dať aj polovicu balzamu zo 400ml a i tak sa nedajú rozčesať a pri tom mám vlasy po plecia, zdravé, husté, mierne zvlnené..... dočítala som sa tu ešte o glis kur balzame, ktorý som neskúšala.... ale asi zajtra kúpim a po pár týždňoch vám dám vedieť......

joja2

dôležité je, ked si ich rozčesávaš za mokra, kta musíš od končekov postupne až sa dostaneš ku korienkom.. ale vždy rozčesávaj od spodu vlasy.. ide to ľahšie...

lole

tak ja by som si suche vlasy rozhodne neocesala. a to nehovorim o tom, aky by mali katastrofalny tvar.
mne sa zauzlia ked ich nosim rozpustene a tak si ich parkrat za den precesem a je to v pohode.
Pri umyvani mi pomaha balzam na vlasy a umyvam si ich vzdy zvlast nad vanou, tak mi prud vody vacsiu cast zo spodu rozuzluje, tam to je vzdy najhorsie, niekedy mam pocit, ze sa mi tam robia dredy.

lioon

skús si ich pred umytím rozšesať,mne pomáhajú aj kondicionéry a hlavne ich potom nečeš mokré,suché sa ti rozuzlia ovela lahšie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uzliace sa vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk