Menštruácia počas antikoncepcie

Inner

Citaj pribalovy letak. Mas to tam napisane. Krvacanie mimo menstruacie alebo uplne vynechanie krvacania je VEDLAJSI UCINOK antikoncepcie.

ewka768h

ahojte,mala som pohlavny styk a na druhy den som dostala kramy co som necakala pretoze beriem tabletky a mam ich dostat az o dva tyzdne.velmi sa bojim co je so mnou...prosííííím poradte mi, ak ste mali podobny problem. dakujem

diablica

mam taky problem beriem antikoncepciu menstruacia mi skoncila pred dvoma tyzdnami a znovu mi prisla a tabletky beriem na cas je to normalne mam navstivit gynekologa

111helenka

ja to mavam tiež,gynekolog vam povie,že to je normalne...aj keď tu antikoncepciu beriem preto,aby som stale nekrvacala. Ale všimla som si,že sa to stane hneď ako si tabletku nevezmem presne na čas. Stačí pol hod navyše a už aj špiním.

will51

ja mam tiez podobny problem az na to ze ja mam vlozku cistu ja len ked sa utem jak som na zachode tak mam krv neviete co to ma bbyt??mam ist ku lekarke??

mony12345

aluska ... dakujem za odpoved... odlahlo mi celkom... :) len vies... vzdy som pocula, ze ked doberem 21 tabletiek a dalsiu si nedam to je pre telo signal, ze sa moze menzes dostavit.. tak som sa bala co sa deje ked som ich stale brala..

mony12345

ahoj .. mne sa stalo tento mesiac to iste... mala som 20-tu tabletku v sobotu (vtedy mi aj prisiel menzes hoci mal prist az v pondelok) a v nedelu som mala poslednu... teraz sa bojim, ci mi HAK ucinne zabrala a ci nemozem byt v tom ... pritom tabletky beriem presne nacas...

agama

neemusíš ísť ku gynekologovi... normálne ber tabletky ďalej... tvoje telo nieje stroj aby bolo také presné ako by si si želala...