v tele som male mrtvy plod

Príspevok v téme: v tele som male mrtvy plod
nikita232323

ahojte.. chcem sa podelit a vlaste aj opytat. Bola som v 9 tyzdni tehotenstva . A moja doktorka na sone mi povedal ze ma pochybnosti ze ten plod asi nezije, ze sa to zastavilo v 7 tyzdni. Tak aj bolo ked mi urobili vsetky vysetrenia :-( neviem sa s tym vyrovnat . Urobili mi v anesteze potrat ja neviem ako dalej .Doktor mi nepredpisal ziadne tabletky nemozem dostat nejaku infekciu alebo krvacanie vnutorne? ma tu niekdo taky pripad ? Ako sa s tym da vyrovnat .

datelinka

muc, missed abortion je prirodzený potrat a nemá nič spoločné s UPT. UPT sa robí na žiadosť matky, ak je plod v maternici žijúci.

muc

tu neslo o spontanny potrat, ale o umele prerusenie tehotenstva.
pockaj si na menstruaciu. po nej sexualne mozes zit ak predtym, tehotenstvo az po par mesiacoch. snad mozno navstiv psychologa.
drz sa

datelinka

pre mňa je ten názov veľmi tvrdo znejúci.
spontánny potrat zažije vo svojom živote veľa žien, ale nie každá je schopná takto to pomenovať. zrejme nemáš problém vyrovnať sa s tým po psychickej stránke alebo si to už prekonala.
ak bolo čistenie maternice (nie potrat!) vykonané odborne a správne, infekcia nehrozí, nie je potrebné nasadiť antibiotiká.
ďalšie otehotnenie lekári odporúčajú o 3 až 6 mesiacov od prekonaného spontánneho potratu. veľa šťastia.

leilala

ahoj, to je smutne .. skus si pozret temy "missedky" a "anjelici" na strankach modrykonik.sk (napr. www.modrykonik.sk) .. mozno ti pomoze porozpravat sa so zenami, ktore zazili nieco podobne ..

Morzsi

AHOJ NIKITA neviem ako sa s týmto vyrovnáš je mi ťa veľmi luto s tým sa musíš vyrovnať sama hlavne dodržuj hygienu často sa sprchuj a na sex zabudni aspoň na 2 mesiace o bábo sa možete pokusiť cca o pol roka až rok drž sa všetko dobre dopadne

maciatko123

Ja som 2 tyzdne po podobnom niecom, bola som v 8tt. Vyrovnat sa s tym musis sama, ale po fyzickej stranke : ziadny sex pokym nedostanes prvy menzes, obmedz namahu, antibiotika sa preventivne nemusia nasadzovat, chod na sono po tyzdni, ak je ok, tak len cakaj, ze prejde krvacanie a spinenie...a budes ok. Ked sa zotavis, mozes skusat znova :)

isabella

ako sa s tym vyrovnat ti neporadim, bude to tazke a casom mozno este tazsie, kazdopadne by si teraz mala dodrziavat hygienu a nejaky cas sa vyhnut pohlavnemu styku, otehotniet sa odporuca az pol roka po takejto udalosti, hlavne sa informuj u svojho lekara a drz sa