Hnedý výtok namiesto menštruácie

lenkaa123456

ja som mala taky hnedy vytok teraz asi dva - tri dni priblizne tyzden pred tym ako ma prist menstruacia? co myslite co to moze byt? pochybujem zeby som bola tehotna

marianka01

myslým si že tehotná nie som, ale nemôže to znamenať aj napríklad zápal ? lebo pred 2 týždňami som bola trošku aj nachladnutá..

anielik1322 kde môžem taký dzús zakúpiť ?

tehotna_moze

Tehotna byt mozes aj nemusis. Preto by si mala zajst ku gynekologovi alebo si najprv kupit tehotensky test aspon 2x v nejakom casovom odstupe. Ak chces vsak mat 100% istotu, chod k lekarovi. S vecami ako pitie Aloe sa mozes zaoberat po tom, co najdes istotu, ze nie si tehotna..

anjelik1322

ak môžem poradiť na tieto problémy je perfektný "džús" z aloe vera - berry nectar od firmy Forever je to úžasná spoločnosť na liečbu a prevenciu tela....má čisto prírodné produkty a jedným je aj práve tento džús v litrovom balení pijem ho pravidelne 3x za deň a obsahuje veľa vitaminu C a A, draslík a pektín.Lieči cysty,vaječníky a rôzne anomálie gynekolog.charakteru.Viem čo píšem,mám bratranca gynekologa a ten mi toto doporučil a po asi 2L balenia sa dostavili účinky!!!ak chceš viac vedieť,napíš mi na email:dagi@t-zones.sk
poradím Ti!