vzbura hormonov?

Príspevok v téme: vzbura hormonov?
fafa

Ahojte zienky,
meska mi menstruacia. uz asi tri tyzdne. Chcela by som len nejaku radu od niektorej, ak to zazila.
Nemam uplne pravidelny cyklus, ale naposledy co som mala dostat menzes, tak den predtym som ochorela - zapal stredneho ucha, zapal hrdla a priedusiek, dali mi silne antibiotika a brala som ich tyzden.
Do usi mi dali kortikoidove kvapky.
No a odvtedy az doteraz, kazdy den citim bolesti v podbrusku, presne take ako ked mam menzes, ale ten stale neprichadza. Bolia ma strasne uz aj klby, nohy mam tazke jak olovo, a kazdu chvilu citim akokeby uz menzes prisiel, ale vobec nic.
Tehotna by som nemala byt, len ma strasia tie bolesti, niekedy je to na nevydrzanie.
K lekarke nemozem ist, z blbeho dovodu, ze tam treba vela platit a jednoducho na to nemam :(
Premyslala som o tej vyvolavacej inekcii, len neviem kam mam ist, kedze k tej mojej teraz nemozem...

aluska1

az taky dobry a ucinny spustac to nie je

ed nemas na platenie u doktora tak ho zmen...mas na to plne pravo...a je vela odbornikov u ktorych nemusis platit ani cent

fafa

u tej mojej treba platit raz rocne, zvysili poplatok a tolko nemam, som nezamestnana. Bez toho ma nevysetria. Je to v haji.
Skusim teda pockat este, ale tie bolesti su uz takmer na nevydrzanie :(

aluska1

ja neplatim vobec nic u doktora a ani nepoznam nikoho kto by musel platit
slaba vyhovorka

vyvolavacku ti da len gynekolog

Ljenocka

Tri týždne meškali už aj mne ! Strašne bolesti,ale nakoniec som ich dostala.Potom som šla k lekárke a mala som kvasinky.Ale či mi z toho meškali,neviem.

datelinka

ako sa chceš dostať k injekcii na vyvolanie menštruácie, ak nechceš (alebo teda nemôžeš) ísť ku gynekologičke? v cukrárni ich nepredávajú :-)
ak máš nepravidelný cyklus, tak vydrž bez injekcie, skôr by bolo treba zistiť príčinu. ak to nie je nič závažné, nenechala by som si pichať agolutin.