Autoimúnna hepatitída

neliecena

Aj ja som sa ako 14rocna dostala na infekcne. Dookola mi robili testy na vsetky zltacky a brala som len Lipovitan a Flavobion. Az po biopsii mi zistili autoimunnu hepatitidu. Liecila som sa rok Prednisonom. Vysledky boli dobre, len som z toho pribrala 10kg. Myslite ze sa to da uplne vyliecit?

damian

Dievca pilo zeleninove stavy a jedlo Lagosu (silimarin). Clanok nam napisala preto, lebo chcela poukazat na praktiky doktorov.

RNG

Je sice pravda, ze maso najviac zatazuje pecen a ta ked je pod utokom virusov to extra zatazenie nepotrebuje, ale len dietou sa virus neznici, na to treba viacero prostriedkov na posilnenie viralnej imunity a regeneracnej schopnosti pecene. Samozrejme tym myslim prirodnych prostriedkov, bez akychkolvek postrannych ucinkov,(tj potravinovych doplnkov), nie chemickych "liekov"

RNG

heatitidy su viralne zvacsa a preto ich treba potlacat prostriedkami proamo antiviralnymi alebo zvysujucimi viralnu imunitu. V protokole dr Berksona je to hlavne selen, ale aj ine zlozky(sylimarin a alfa lipoicka kyselina) pomahaju telu zbavit sa virusov a opravit vyrusami(virami) poskodene bunky.

damian

Na tzv a. hepatitidu berte tolko vitaminu C, kolko do vas vojde, najmenej 25 gramov denne. + silimarin, + pupavovy caj a ine + dieta na zeleninovych stavach a trochu ovocia.

damian

v prvom rade, autoimunna hepatitida NEEXISTUJE. Tento pojem je podvodny, zavadzajuci, lzivy, tak, ako je lziva velka cast ortodoxnej mediciny.

cosopt

ja mam autoimunitnu hepatitídu pecene.beriem prednison aj s quamatelom a este aj essentiale forte n a kaldium a vsetko sa mi zacalo tym ze som bola casto chora a nedoliecila som sa a stale mi davali antibiotika ktore mi poskodzovali pecen moje velmi zle pecenove testy mi zistili pri nahodnom vysetreni a mala som ich asi ako poriadny alkoholik.pritom mam len 14 rokov.takze a ten prednison mi vyvolal este aj sekundarny glaukom co je zeleny zakal v 14 rokoch zdôraznujem takze moj zivot je stale na liekoch lebo bez nich by som oslepla a zomrela.takze v 14 rokoch.skoro ma porazilo,ale teraz som si uz zvykla,ale treba jest vela bananov a tvarohu aby sa tie pecenove testy upravili...

Ivka 1

Pri poruchách pečene je veľmi dobré piť
detoixikačný čaj zo zmesi kvetu aloe a
liečivých bylín.
Kvet aloe , pomaranč.kôru,nové korenie, klinčeky, ďumbier,kardamon, fenikel, rumanček,černicu,gymneu sylvestre.
Ak k tomu pridáme Aloe Vera Gél s včelím
peľom, dokáže to veľmi pekne zregenerovať pečeň a dať imunitu do rovnováhy. O liečivých účinkoch jednotlivých byliniek napíšem o trošku neskoršie.

RNG

prednison nelieci, len potlaca symptomy zapalu
Protizapalovych je v prirode dost(curcumin, bromelain, boswelin, rybacie oleje.
Mnohe autoimunne maju pravdepodobne pricinu nase vlastne virusy. Pozri na temu autoimunne.A tiez na temy okolo roznych virusovych(hpv, herpes, kondylomy=bradavice, ...)
Good night.