Laska alebo si len namyslam?

Príspevok v téme: Laska alebo si len namyslam?
beatrice1

Mala som priatela velmi dlho...milovala som na nom vsetko,rada som ho bozkavala rano ked sa zobudil na celo alebo vlasy,strasne som sa citila v bezpeci ked som s nim zaspavala,dokonca velakrat som s nim zaspala v aute,proste dovera a vsetko...castokrat som sa citila stastna len pri pomysleni ze mi vecer zavola...on nikdy nebol na take prejavy...malokedy ma hladkal alebo tuho objimal...rozisli sme sa po rokoch a toto bol jeden z hlavnych dovodov.Spoznala som niekoho,kto mi to vsetko dava...je romanticky,hovori mi ze som kralovna jeho srdca,tancoval so mnou v izbe bez hudby,hladka mi vlasy,bozkava ma na celo,dokonca raz v noci som postrehla ako ma pobozkal na pery...konecne mam vsetko po com som tuzila ALE... preco to tak necitim ja??Rada ho sem tam pohladkam,pobozkam na lice,ale nemam taku strasnu potrebu sa ho stale dotykat a maznat sa,necitim sa tak v bezpeci ako pri byvalom priatelovi,co sa to deje...?Dava mi vsetko co moze a ja som zrazu taka chladna...dokonca som sa pristihla pri tom ze rozmyslam co vlastne citim a chyba mi ten pocit co som mala s byvalym...co sa deje???Pozname sa uz rok a pol...

kajka01

ak ti vyslovene vadia jeho sposoby, nemyslim ze by sa to mohlo zlepsit skor casom len zhorsit. zrejme ste si v niektorych veciach nesadli a ide len o to do akej miery ti to prekaza a ci jeho pozitiva (pre teba) prevysuju vyrazne, ze ti to stoji byt napriek tomu s nim. alebo mas pocit ze s takym clovekom byt nechces a mozes najst niekoho s kym si budes lepsie rozumiet a budete na jednej vlnovej dlzke.

beatrice1

TIBIKE velmi ti dakujem teda...akoze pripada ti aj toto ako humor? :

napriklad v telke je nejaka zenska co jaci a on povie ze to ako ja,pritom sme sa este nepohadali.Alebo poviem ze mam spinave tricko v praci a on ze ty si stale spinava.Alebo stojime na utese,pekny vyhlad,romantika a on naznaci ze akoze ma chce skopnut dolu,namiesto objatia.Mne to vobec nepripada smiesne,mala som tu temu... a raz mi poslal obrazok polonahej blondinky pod stanom a bola chuda a on ze to si ty ked sme boli kempovat len si vtedy bola chudsia... pritom vie ze nie som size 6 a niekedy som byvala aj 12 takze mi to dost vadi ano.. aj toto je smiesne?? Alebo som nejaka divna????

kajka01

no napr. ja zmysel pre humor mam, ale na tomto by som sa nezasmiala...v humore musi byt aj stipka inteligenicie,toto je rovne pubertakovi aj to neviem ci som este nepovedala vela.

tibike811

myslim si, ze zenska nevie co chce, a hlavne ma nulovy zmysel pre humor.
nie su to prave zenske, ktore si mylia muzov so "zabavnymi prostriedkami"? tento zjavne kypi humorom! ale iste, najdi ineho, viacej nudneho, budete si rozumiet...

jajka001_

beatrice...je divny. je to take uchylne. nechaj ho nech sa vyjadruje, ako chce, a ty si najdi normalneho.
lebo ak ma taketo chúťky, časom bude po tebe chcieť, aby si to robila

kajka01

tak mu to povedz, ze nechces aby sa takto vyjadroval. mne by to prislo velmi divne. a ani si neviem predstavit ze by mi priatel kazal pobodzkat zadok plysaka-asi by som si pomyslela ze je prepnuty a urcite by som zacala premyslat ci je ok

beatrice1

Je tu jeden problem... sucasny priatel je zvlastny... ma 27rokov,ale sprava sa nevyspytatelne... milujem ako ma bozkava a drzi za ruku,a celkovo je romanticky,ale staci minuta ke sa nudi,ze sa o niecom nerozpravame a robi a hovori veci ktore sa mi nepacia,... je divny.Hovori mi hluposti,napriklad ide Velka noc a on ze kedy mu uz znesiem vajicka,ze sa chce na to pozerat.Alebo ze mi tam da pomarance...alebo mi ukaze plysovu hracku a kaze mi pobozkat ju na zadok.Ja neviem... moj byvaly priatel nic take nerobil... nikdy sa nespraval ako taky pubertiak.Co z toho ked si romumieme v posteli aj je romanticky ked zvysok casu co travime spolu mi ide neznesitelne na nervy s takymto pubertiackym spravanim... je divny???

kajka01

pravdepodobne to nie je to prave orechove pre teba so sucastnym priatelom, ak mas pocit ze ti nieco chyba. kazdy vztah je iny a aj ludia sa v kazdom vztahu spravaju trosku inak, ide o to ci to vyhovuje, naplna ta a si stastna, ak nie tak smola.

jojo2

mala by si si uvedomit, koho naozaj chces ... si len zvyknuta na ten pocit a chyba ti tvoj byvaly ... rob ako chces, ale podla mna by si sa mala vratit k byvalemu :)