Škorpión

Príspevok v téme: Škorpión
SCORPIO

prosím Vás čo si myslíte o ľudoch narodených v znamení ŠKORPION.Práve som začal mať vzťah s jednou ženou.A vraj je typický škorpión.A aj ľudia mi vravia,že nech si so škorpiónkou nezačínam.Ako áno nie som poverčívý na horoskopy.Ale predsa,...ona je taká iná....nikdy pri nej neviem na čom som....

h

ano, to je pravda, skorpionky su vasnive, aj verne, spolahlive a vruucne, ale pozor na to aby sa ti neobratli chrbtom,(bez toho aby si to uvedomili) vtedy ked to odnich budes najmenej ocakavat.... tak ako skorpion zviera bodne, bodne aj skorpion clovek.... toto viem na 100 percent. tiez sa hovori ze lev a skorpion nejdu k sebe, ja som lev a mam viac dobrych priatelov skorpionov, ale to preto lebo som si uz zvykla na ich tzv. reakcie....

muc

jaja co pises, tak to sedi aj na levice. nikdy neposudzujte cloveka na zaklade znamenia. ja mam manzela skorpiona a na neho NIC!!! z charakteristik skorpiona nesedi. takze podstata je osobnost cloveka a nie nejake znamenie.

arabella

ahoj,
urcite by si nemal dat na nazory typu nezacinaj si so skorpionkou, co teraz vsetci skorpioni su rovnaki? take nazory su trochu trapne..najskor by si mal dotycnu spoznat a potom riesit a sam sa rozhodnut a nie ludia za teba. znameni je 12 a ludi cez 6 miliard :) zober si troch ludi co poznas v rovnakom znameni a su rovnaki? ... o skorpionkach si precitac ze su vasnive, akcne, verne.. ale kazdy je iny

jaja39

no oni pokial nedozreju tak su stale naladove,mam svagrinu skorpionku,ked som ju len spoznavala tak som furt nevedela co jej je,lebo casto vyzerala ako namosurena a taka prisna,ale v srdci to bola dobra zena,len taka generalka hlavne na deti a poriadok atd...skorpionky su aj srandistky a velmi bystre zeny,nemal by si sa s nou nudit a hlavne ju brat taku aka je a nezabudni,ze je sexualne aktivna :-)