Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokážem zdvihnuť nohu

Príspevok v téme: Nedokážem zdvihnuť nohu
Lia354

Včera som tancovala na tanečnej súťaži a pravdepodobne som si niečo spravila s nohou v prednej časti oblasti bedrového klbu. Najprv ma to moc nebolelo, myslela som len, že som to preťažila alebo natiahla, ale zhruba o pol hodiny mi prišla do toho hrozná bolesť, niečo ako kŕč alebo tak a odrazu sa mi noha vôbec nedala zohnuť v kolene a zdvihnuť do vzduchu. Keď som trochu poskákala, bola som schopná ešte utancovať jedno kolo, ale o ďalšie dve hodiny neskôr som už nedokázala vôbec dvíhať nohu a každý pohyb mi robil problém. Nachádza sa to pri koreni nohy v oblasti bedroveho klbu spredu pod kožou. Nahmatala som si tam veľa malých akoby uzliniek, ktoré na druhej nohe nie sú. Prosím poradte mi čo by to mohlo byť.

modracik

Ja si myslim, ze ta noha je viac vytazena ako druha,moj muz behaval maraton a tiez sa mu to obcas stavalo,trvalo to dlhsiu dobu, kym mohol nohu zfunkcnit.Ak chces, napis na moj meil, pokecame o tychto problemoch,aj co mu pomaha.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedokážem zdvihnuť nohu - Fórum - ZDRAVIE.sk