Nestastna laska ;(

Príspevok v téme: Nestastna laska ;(
puxmen

Chcel by som aby ste mi niekto poradili. Mam priatelku ktoru nadovsetko milujem a bol by som ochotny dat za nu aj zivot ale je to vztah na dialku malokedy sa vidime a uz aj malokedy sme v kontakte cez telefon alebo internet. na zaciatku nas vztah ked sa rozbiehal bol som najstastnejsi clovek na svete bol som sialene do nej zblazneny ale urobil som chybu klamal som jej v nejakych veciach ;( a posledne 3 mesiace to ide vsetko dole vodou :( vobec ma nerespektuje chodi si kde chce zaneviera namna citim ako keby ma nelubila ;( z coho mi je moc smutno ;( prosim poradte mi ako mam na nu zabudnut bez ujmi na zdravi lebo ja uz fakt ze nevladzem snazim sa aby vsetko bolo co najlepsie ale s nou sa to uz neda :( Dakujem

kajka01

no uprimne..ona to mozno za vztah ani nepovazuje,lebo z mojho pohladu to vztah ani nie je. za cely rok sa vidiet raz??? to sa nemozete absolutne vobec poznat. virtualne rozhovory nenahradia realitu.
a dalsia vec ked vlastne ani nie je mozne aby bola fyzicky so svojim "priatelom" tak neviem preco by sa nemohla ist zabavit s niekym, realne sa stretnut s kamoskami (kamosmi) dat si realne nejaky drink a nevisiet len na nete...

0vecka

2 puxmen ja som zazil vztah na dialku stretavali sme sa castejsie a tak len sa ti divim ze mas take silne reci po jednom aj ked 10 dennom stretnuti...

a take veci ako cista prava laska atd neexistuju to su somariny existuje len laska a ta bud vydzi alebo nevydrzi moze byt intenzivnejsia alebo menej intenzivna... teraz to asi nezoberies moc pozitivne odomna ale nesmies na ten vztah mysliet ako na nieco idealne boze vzdialenost vekovy rozdiel a urcite tam toho bolo este viac ... ber to tak ze si sa dotkol nejakeho takeho vztahu plneho lasky a je normalne ze ti je smutno ze to uz nieje ale hladaj to niekde inde a nie u nej ...

puxmen

Od vtedy som jej nezaklamal!!! pre istotu ona mi vracia male banalne klamstva... a ja sa jej neviem vzdat je to moj zivot :( a nerad by som bol ak by to zneuzivala :((((

Lendiana

Vsetko sa da. Pokuste sa porozpravat, hlavne stretnut. A KLAMAT sa nema, je to ponaucenie do zivota! Aspon nie osoby, ktore milujeme!
A Tibike ak su pre teba 26 stare matere, si pekne mimo!

puxmen

No klamal som ju v dost zavaznej veci. a sme spolu rok ale osobne sme boli spolu len raz a to 10 dni.lebo zacalo to internetom pisanim atd... Ja tu zenu milujem tak velmi ako som este nikdy nikoho nemiloval :( ale uz sa to neda spojit do celku aky bol predtym aj ked velmi chcem :((

kajka01

no ale v com si ju klamal, nejak sa vyhybas tomu odpovedat..vies ak to bolo nieco vaznejsie coho sa tykalo to klamstvo tak sa nemozes cudovat ak to z jej strany nastrbilo naklonnost k tebe, a este by ma zaujimalo ako dlho ste spolu,ak je to len par mesiacov to je este take obdobie ze moze ustupovat prvotny osial a zistuje ze to nie je to prave orechove

puxmen

No ano klamal som jej ale ona mi zacina teraz klamat a na uplnych malickostiach :(neviem preco to tak dopadlo ako to dopadlo a moj nazor na vek ze ja mam 21 a ona 26. na pravej a cistej laske nezalezi na veku ide o to ze ak si dvaja ludia rozumeju planuju spolu buducnost tak vek je uplne nepodstatny!!! zo zaciatku vsetko slo fajn bol som ten najstastnejsi clovek na svete ze mam tu bajecnu a najuzasnejsiu zenu na svete :( ale tento sen sa mi den co den vzdialuje a ja uz nevladzem :(

tibike811

Preboha, ved to uz je pomaly stara matka (biologicke hodiny hlasno tikaju), a ty si len kratko po puberte...
Chlape, rychlo sa spamataj, hladaj seberovne cca. 18- až 21tky, tie vedia lasku nielen prijimat, ale aj vydavat! Spravidla nie su skazene, s vynimkou "tazkych" ujem z krachu skolskych "ľúbostí"...

[zruseny12]

...je to pre teba poriadne ponaucenie,ale hold niektory ludia su taky,staci 1-zaklamat dotycnemu a mas u neho po chlebe...ja mam podobnu povahu,ak mi niekto zaklame raz uz k nemu stracam doveru...tak tvoju priatelku chapem...jedine,co ti zazelam vela stastia..

puxmen

Ja mam v maji 21 rokov a ona v july 26. A ano nemal som jej klamat velmi to lutujem a ak by sa dal vratit cas tak nevaham ani stotinku vsetko urobim inak! ale cas sa vratit neda a uz sa to neodstane :( po tom klamstve som jej ani raz nezaklamal a som k nej uprimny a otvoreny ale vidim ze stale mensi a mensi zaujem z jej strany o moju osobu :((( Velmi ju Lubim ale aj velmi trpim...