Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pendepon a alkohol???

Príspevok v téme: pendepon a alkohol???
neviem001

mam bacile v hrdle, zvysene aslo, antibiotika nepomohli a teraz mam dlhodobo nasadeny pendepon, az na 8 mesiacov... kazde 3 tyzdne jedna injekcia... nemozes vobec pit alkoholicke napoje?? nie som alkoholicka, ale raz za cas si rada dam pohar vina.. ako to je? ovplyvni to moje zdravie alebo ucinnost lieku?? dakujem

bone

zdravim, dnes som vybral rano o 8 mej poslednu davku pendeponu. Mozem vecer si trocha vypit? sused totiz oslavuje a pozval aj mna. diky

bone

zdravim, dnes som vybral rano o 8 mej poslednu davku pendeponu. Mozem vecer si trocha vypit? sused totiz oslavuje a pozval aj mna. diky

bone

bone

agama

pri užívaní akýchkoľvek ATB sa nesmie piť alkohol...

túto procedúru mám ja za sebou... ASLO som mala až 2150, pol roka som brala Penclen /tabletky/ a potom som dostala 5 injekcii Pendeponu...

zrejme máš streptokokovú infekciu a zrejme v hrdle, keď píšeš, že máš bacily v hrdle... mne streptokoka nenašli... neni toto inak sranda, fakt ti neodporúčam piť alkohol a radšej sa o seba pekne staraj aby si rýchlo vyzdravela... ja som tento problém mala v lete 2007 a do teraz nemám ASLO klesnuté na normálnu hodnotu...

držím ti palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pendepon a alkohol??? - Fórum - ZDRAVIE.sk