Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaráti...

Príspevok v téme: Kamaráti...
NOTHING265

Ahojte, mám menší problémik s kamarátmi...Niežeby som žiadnych nemala, ale naozaj si s nikým nerozumiem, pretože ma zaujímajú úplne iné veci ako ich, hoci sa snažím prispôsobiť, občas mám pocit, že ma nik nehcápe, že som na tomto svete úplne sama. Konečne by som chceli spoznať niekoho , kto má aspoň podobný pocit :-(( ... Ozve sa niekto??? Ak chcete môžte napísať na icq ... 573676330 ..

za8icka

Ja som bola na tom podobne. Pocas strednej ma nejako v druhom rocniku prestalo bavit chodit kade take a zacala som sa zaujimat aj o ine veci a dost mi liezlo na nervy ked vsetci okolo mna rozoberali cely tyzden ako pojdu v piatok pit alebo ako sa minuly piatok opili. Neriesila som to. Zariad sa podla seba, to chces ty a co teba bavi. Nemusis vobec ist s davom. A co sa tyka priatelov, mozno sa len zle pozeras. Mozno sa pozeras len na tych okolo seba od ktroch sa tak odlisujes. takych ako ty je tiez vela len sa treba pozerat a haldat na spravnych miestach. ICQ sice nemam ale mozeme pokecat trebars mailom. Moj mail je za8icka@gmail.com. Takze ak chces kludne napis:)

lost

Mam rovnaky problem a riesim to tak ze kaslem na nich.
proste mam "single player" zaujmy a aktivity.
Sem tam, raz za cas, sa niekto najde (stary kamos) co ma nieco podobne - sport, bike/tenis/plavanie mozno, a tak sa to da..

ja jednoducho nemam cas ktory by som mohol premarnit v krcme/hlucnej diskoteke kazdy piatok/alebo cokolvek ine, kde sa clovek "rozbija"
na to budem mat cas az potom, ked ti moji rovesnici budu trieskat hlavu o stenu, ktora je zatazena hypotekou, ktoru nestihlaju platit, prave z dovodu ze pre*ebali svoju mladost na nesmyslene veci.

jednoznacne sa neznizuj na uroven "pod na pivo" len aby si si ich ako kamosov udrzala... a dalej - pokial ta nuti do niecoho do coho zo zrejmych dovodov nechces ist, tak to ani kamosi nie su ;)

Karina

Ver mi, doverne poznam ten pocit... Pocas celeho stredoskolskeho studia som sa citila ako v inej realite, moji rovesnici ma povazovali za cudnu - zaluby ako sport, klasicka hudba alebo informatika boli oproti ich chlastu, cigaretam, drogam, chatam a nocnym zatahom uplne out a trapne... Vydrz tych par rokov, ked budes na vysokej, stretnes sa urcite s inymi typmi ludi :) ... Samozrejme, ze tam budu stale taki, ktori ti nesadnu do tvojej noty, ale predsalen to budu uz ludia emocionalnejsie aj intelektualnejsie vyspelejsi...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamaráti... - Fórum - ZDRAVIE.sk