fajcenie

agama

katyya: pasívne fajčenie - ako už bolo spomenuté je to, keď sedíš v bare kde sa fajčí jedna radosť, ale ty nefajčíš /necmugáš cigaretu/ ale v podstate pasívne fajčíš... zistiť sa to dá tak, že človek smrdí jak trafika... ja osobne som prestala do takýchto zariadení chodiť... nezniesla som ten zápach, keď som šla do baru v pulóvri, ktorý voňal avivážou a vrátila som sa s pulóvrom, ktorý smrdel jak trafika...

jajka001_

uff už som sa zľakla :)) taká predstava že chodíš stále v akýchsi gumených rukaviciach...či akých ...:D

jajka001_

ked pasívne fajčíš, čiže ked si v blizkosti ľudí čo fajčia, najrýchlejšie napáchnu vlasy.
ak chceš zistiť či niekto iný fajčí a necítiť z neho cigarety, pozri mu na prsty, u silnejšieho fajčiara sú tie prsty aj nechty na nich kde drží cigaretu žltšie

Denzl

Autonómny detektor cigaretového dymu s vlastnou napájacou batériou, vstavanou sirénou a LED signalizáciou. Detektor cigaretového dymu má len orientačnú funkciu a nemôže byť použitý ako náhrada za požiarny detektor. Na prítomnosť cigaretového dymu reaguje detektor svitom LED diódy a aktiváciou sirény. Cigaretový dym je detekovaný iba v prípade, že „zasiahne“ priamo detektor
www.vartec.sk

mate59

pasívne fajčenie je keď sedíš v miestnosti s fajčiarmi a vdychuješ ten smrad.
Možno existuje nejaký detektor,podobný na alkoholtest,neviem.