Kde zoženiem rozvodové papiere?

Omen

Originál rozsudku o rozvode ti na požiadanie vydajú na Infocentre súdu, ktorý rozhodoval o rozvode za poplatok 10 eur.

Jatt

Vulgarizmy na portál tohto formátu nepatria. Pevne verím, že administrátori spravia všetko pre to, aby osoba, ktorá v príspevku nižšie tieto nevhodné slová použila, tak neučinila znova.

Kycera

Počúvaj, Ty "génius", kt. nemá ani poriadny nick! Určite si sa pomýlil a zamenil slovo "Denzel" za "Sdfh"! Až teraz tie Tvoje slová sedia!!!

neviemmm

ahaaa...a ja som si myslela,že to musím ísť na súd si pre nejaké tlačivá...takže nie?jasné,že chcem právnika,tak stačí ísť len za ním?

Denzl

V súčasnej dobe nejestvujú oficiálne tlačivá na internete, ale pokiaľ si môžem dovoliť vysloviť svoj názor, tak rozvod je tak závažný zásah do života, že by som si rozhodne dal poradiť a napísať si to kvalifikovanou osobou. V prípade, ak sa domnievate , že to zvládnete sama, tak jestvujú vzory podaní dostupné v kníhkupectvách od rôznych autorov.
www.lawblog.sk
Alebo....-
www.rozvod-rozchod.sk

mate59

Návrh na rozvod si napíšeš sama alebo ti to napíše advokát a podáš na súd.Na podateľni súdu ti povie kolko kopii a aké kolky treba.