Rada?- Superkrycí púder :)

Príspevok v téme: Rada?- Superkrycí púder :)
lentillka

Ahoj, chcem sa spýtať, či mi nevie niekto poradiť nejaký dobre krycí púder. Mám problém s akné, ale to by až tak nevadilo, ibaže mám tvár s takým nádychom do ružova, kvôli takým červeným fliačikom. Nevedeli by ste o nejakom, ktorý by potlačil aj tú farbu? Ale make-up na tvári neznesiem, od kedy som si od neho odvykla. Ďakujem za každú radu.

bodynka

lentilka ked mas bledu plet bude ti asi tmavy ale v lete ked sa opalis mozno ti pojde. Podla mna je dost hnedy. Skoda ze sa neda v obchode nan kuk, ma na sebe tu ochranu foliu ako niektore zubne pasty.
Ale teraz pozeram, na tube su take dve pasiky jeden hnedy a jeden do oranzova. V tom hnedom je napisane goldbeige a ked som porovnala tak ta hneda bola asi taka hneda ako krem. Na pleti sa to rozotrie , neni to az take tmave ale predsa ..Mozno ako tmavy aknecolor pokial si videla.

Lentillka

Ale ja som nepovedala, že svoju tvár nehydratujem, a že neviem, ako sa o ňu starať. Pravidelne si ju čistím, hydratujem ráno aj večer, používam peeling aj masku s gáfrom. Tiež som zmenila aj stravu, chodila som už k niekoľkým dermatológom, ktorí mi popredpisovali všetko možné, čo zabralo iba krátko alebo vôbec a iba mi to podráždilo pleť. Takisto som si upravila aj stravu a dodržiavam pitný režim. Ja som sa už zmierila s tým, že moja tvár nebude taká akú by som chcela, tak sa jej snažím pomôcť aspoň tým, že tie nedokonalosti zakryjem, aspoň z časti.

Po tom Alverde som už pozerala niekoľkokrát, ale neodvážila som sa ho vyskúšať, lebo mám takú divnú farbu pleti, aj dosť bledú, ale zase do ružova... Divnú. A tak som ešte nenašla odtieň púdru a ani make-upu, ktorý by mi pekne s ňou splynul. Ale možno to vyskúšam, dík

aluska1

aha no mne to nevadi ze je tmavsi.ja nie som svetly typ...a v dm ho maju medzi dekorativkou alverde alebo pleovou kozmetikou?nemohla by si sem hodit link ze ako vyzera, nech to tam nemusim hladat dlho?

bodynka

alska praveze kryje ako makeup. Ale je troska trosicka tmavsi. Ja ked som ho priniesla domov vravim si, ze super kupila som si makeup ... Totizto ja som chcela hlavne krem

bodynka

Mohla by si vyskusat od alverde denny tonovaci mandlovy krem -Tónovací krém s mandľovým olejom , s extraktom z nechtíka a rastlinným glycerínom dodáva pleti prirodzený hnedastý nádych.
Je na kazdy typ pleti ale po vlastnej skusenosti by som ho na mastnu odporucila . Po naneseni je hned zmatneni ani naznak po kreme.
Dalsie plus je ze je je setrny pretoze je to prirodna znacka

agama

ale zase, zadusiť si pleť dvoma make upmi tiež nie je najlepšie riešenie...

minerálny práškový make up sa dá používať aj samostatne, nakoľko má iné vlastnosti ako klasický púder...

mirka 23

A nad praškovym pudrom si nerozmyšlala? Tie su super, ja použiva od Max Factoru, je určite viac kryci ako puder, a je taky zamatovy a pleť po ňom vyzera vyborne. Ja použivam klasicky make up a na to namiesto pudru davam tento praškovy make up, je ovela lepši a prirodzenejši