Rada?- Superkrycí púder :)

Príspevok v téme: Rada?- Superkrycí púder :)
lentillka

Ahoj, chcem sa spýtať, či mi nevie niekto poradiť nejaký dobre krycí púder. Mám problém s akné, ale to by až tak nevadilo, ibaže mám tvár s takým nádychom do ružova, kvôli takým červeným fliačikom. Nevedeli by ste o nejakom, ktorý by potlačil aj tú farbu? Ale make-up na tvári neznesiem, od kedy som si od neho odvykla. Ďakujem za každú radu.

cajik

ja mam tiez mastnu plet, pouzivam preto puder (mam miss sporty antibakterialny), prebehnem s nim plet stetcom tak dvakrat za den, mozno trikrat, a vobec to neni vidno.. lentilka, este pomaha ked si odsajes hyg.vreckovkou z pleti maz.. proste, ked mas raz mastnu plet tak ju nezmenis :) to je akoby si chcela z jemnych vlasov spravit bohate huste a hrube

cajik

ja mam tiez mastnu plet, pouzivam preto puder (mam miss sporty antibakterialny), prebehnem s nim plet stetcom tak dvakrat za den, mozno trikrat, a vobec to neni vidno.. lentilka, este pomaha ked si odsajes hyg.vreckovkou z pleti maz.. proste, ked mas raz mastnu plet tak ju nezmenis :) to je akoby si chcela z jemnych vlasov spravit bohate huste a hrube

agama

to, že je pleť mastná neznamená, že ju môžeš trápiť púdrom...

a fakt, že sa ti leskne aj po nanesení púdru tiež neznamená, že ju netreba hydratovať...

na tvojom mieste by som zmenila kompletnú starostlivosť o pleť a dačo si o tom naštudovala, lebo sa mi nezdá, že by si vedela ako na to...

mastná pleť potrebuje rovnako hydratovať ako každá iná a nezaslúži si, aby si ju vysušovala púdrom... to, že sa ti nevysušuje napovrchu , neznamená, že vo vnútri netrpí a raz by sa ti to mohlo nepríjemne prejaviť aj napovrchu

lentillka

Lenže, som zabudla ešte dodať, že moja tvár je aj mastná. Príroda ju moc nešetrila :) Takže púder mi tvár nevysušuje. Nech je akokoľvek aj zmatňujúci, po pol hodinke sú už prvé znaky lesknutia viditeľné. Myslím, že jej už niet pomoci :)

agama

dobrý make up nie je ani vidno, takže ti nemôže pripomínať masku... samostatné používanie púdru ti akurát tak dobre vysuší pleť a neskôr budeš mať problémy... odporúčam aspon ľahký krycí krém, sú aj také s miernou krycou schopnosťou a až na to dať púder...

lentillka

Ale samozrejme, že som to nemyslela tak, že chcem na tvár omietku... Preto neznesiem make-up na tvári, pretože mi pripomína masku. Tak som skôr za púder.

aluska1

neviem ci je to dobry napad...so super krycim pudrom budes na slnku vyzerat ako keby si si strcila hlavu do vapna..aj s drahym aj s lacnym