10 kg za 4 mesiace???

Milana

Ahoj Hermione111, vies ako sa hovori- vsetko sa da, ked sa chce- ale v tvojom pripade by som si davala velky pozor na rychle chudnutie. Pravidelny pohyb, dostatotok tekutin, to je samozrejmost, ked chces zhodit par kil dole. Ja som si pred par rokmi nevedela predstavit, ak by som kazdy den nesla do fitka, bola som uplne posadnuta svojou vahou. Skoncilo sa to zle, velmi som ochorela. Preto nic neprehanaj. Ak chces obmedzit chut do jedla, prip.jest menej- a tak schudnut, opytaj sa v lekarni, tam ti odborne poradia,ja mam velmi dobru skusenost s Appetite Stop. Mozno sadne aj tebe.

mmmm4444

Jedna znama schudla za 2 mesiace 10 kil, druha o dve konfekcne velkosti a to uzivali len pripravok na prekysleny organizmus, ak chces viac info, napis mi na mail. Aj ja s tym teraz zacinam, tak som zvedava na vysledok.

meggy10

hermione hlavne jedz vsetko okrem, slaneho, sladkeho a mastneho, castejsie a pomenej a samozrejme cvic, ja som 7m po porode, pribrala som 22kg a este mam nadramec 7kg, tiez chcem dat dole do leta.

ninaa4

ahojky ja tiez potrebuje schudnut 10 kg. ale chcela by som to zvladnut za 3 mesiace a pol..dufam ze sa mi to podari, ale neviem ci to nieje rýchle...aby nebol jojo efekt...

Hermione 111

dakujem ti meggy10, ale preco by som sa mala trapit...mna to musi bavit...pri strese sa sice chudne...ale stres nie je velmi prospesny...ale aj tak dik ;)