Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem mu začať veriť

Príspevok v téme: neviem mu začať veriť
martina23.4

zdravim:)
môj problem je skôr psychickeho charakteru, lebo uz si pripadam ako totalny blazon.mam priatela s ktorym chodim uz 4roky.jeho vyhodou je ze ho velmi lubim.v 1.roku chodenia som mu našla nahe baby v mobile, ale prisahal ze v zivote s nimi nic nemal,2.rok bol pohoda.v 3roku mal blbe obdobie a hrozilo ze sa rozideme lebo nevedel co od zivota chce.Teraz to bude 4.rok co sme spolu a v notebooku mal priecinok s asi 900 babami(polonahe,nahe.rozne akty.humus)s datumom 01/2009.teraz je to medzi name krasne.planuje si ma po dokonceni skoly(maturita za 2roky) zobrat.pripadam si ako rozdvojena osobnost. na jednej strane mu chcem verit lebo mam pocit ze sa naozaj zmenil.a na druhej strane si pripadam strasne blba...co mylslite?

martina23.4

ved to je to co ma zoziera..má to tam dlho.ktovie od kedy.raz sme spolu kopirovali nejake fotky do jeho notebooku a vyskocilo okienko prijatých suborov a tiez tam nejake nahotinky mal..vsimol si ze som to videla a vsimol si aj moj pohlad ala sklamanie..a bolo to na nom vidno ze ho to strasne mrzelo.lebo to stahoval pre uchylnych kolegov.ked si prinesie notebook do roboty tak mu len ukazuju co im ma stiahnut aby si to mohli dat do mobilu.asi sa budem drzat jednej z vasich rad.uzivat si vztah a ked sa jedneho dna potvrdia moje chabe teorie, co samozrejme nechcem,tak to bude jasne

kajka01

no na to by si asi mala spytat jeho...my tu darmo budeme filozofovat ci aj on poslal, ci si vypisoval a pod...to vsetko moze a nemusi byt tak...
ale 900 je naozaj vela a myslim si ze na tejto zbierke zrejme pracoval velmi dlho :(
a ako aj jajka naznacila asi ho to taha k takymto lahkym zalezitostiam...

martina23.4

podla datumu poslednej zmeny marec 2009 si to nechal pod jednym priecinkom (pokec).to bolo obdobie kedy sme mali pauzu.dva mesiace sme sa nebavili.pisali sme si slzave maily.o tom ako tomu druhemu je zle.a po mesiaci nevidenia nepisania,nevolania sa ozval s tym ze ma nechce stratit.odvtedy sme spolu.co som si vsimla tak ani na chate uz skoro nebol.ani teraz, tak maximalne raz do tyzda co si precita maily od segry...ked si toto poviem tak som v poho..ale potom ma napadne, ze co ak ma druhy nik..od rana som mala cas si tie fotky pozriet.vacsina je z ceskeho chatu.a mozno su to ozaj len krpate devky..ale na to aby poslali nieco oni jemu musel asi poslat aj on nieco im.nie?

jajka001_

ak to zbieral sám - a kedy to zbieral? počas vášho vzťahu? z toho by potom vyplývalo, ze trávi čas chatovaním s takými ženami a zbieraním ich fotiek - to nie je dobré. znamená to že ty mu za prvé nestačíš, a za druhé nie je to zrovna verný typ, za tretie, je na lacný sex.

martina23.4

a ked su to nahe zeny a dievcata z netu.nemyslela som nahotinky typu pamely anderson..to by mi urcite nevadilo..ibaze to je 900 suborov nazvanych ich prezývkami z chatu a podobne.

jajka001_

obrazky nahych žien su v podstate prirodzene a normalne. u normálneho, hetero muža. ak ta zacne podvadzat, ako spravna zena na to urcite prides. az potom zacni riesit, zatial si uzivaj vzťah :)

martina23.4

neviem co si mam o nich mysliet.viem ze chlapy su v tomto smere riadny zvrhlici.bojim sa toho ze budem oklamana.mozno preto. :(
chcelo by to asi najst nejaku fakt super kamaratku s ktorou sa mozem vykecat o vsetkom a doslo by mi ako teraz ze vlastne nemam o com pochybovat.je pekne od Vas ze ste do mna kopli.Ďakujem

martina23.4

prave naopak baby.on mi hovori kam ide, s kym ide.cez týzden si minimalne 4xvolame.rano poslem ja jemu alebo on mne peknu sms-ku.zeby ma obdarovaval darcekmi povedat nemozem lebo take veci dostavam tak akurat na meniny alebo na narodky.cez vikendy sme spolu. bud ja u neho alebo dojde on za mnou.skocime do mesta do kina alebo na zmrzku.zacala to vo mne moja mama,preto som mu po roku pozrela do mobilu.potom aj druhy raz.teraz do pc.naposledy s tym priecinkom pohol v january pre rokom.ked sa tak pocuvam tak si docela pekne nicim nervy zbytocnymi obvineniami.nieco si domyslim a potom robim z toho realne zavery.a nemyslim si ze chlap by takuto babu toleroval,ktora mu neveri a stale ho podozrieva.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem mu začať veriť - Fórum - ZDRAVIE.sk