Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prehnaná chuť na sladkéé

Príspevok v téme: Prehnaná chuť na sladkéé
jully

Už dlhší čas sa pokúšam chudnúť, ale nikdy to nedodržím, čo sa týka zákazu maškŕt a sladkého. :( Skúšala som už hocičo, aj umývať si zuby, ale niekedy si dokonca nejdem umyť len aby som mala stále chuť na sladké. Keď nejedávam sladké, tak vždy túžim po sacharidoch tipu cestoviny a chlieb, niekedy by som zjedla aj celý chlieb, ovocie nepomáha, med tiež nie, neviem čo mám robiť, žuvačky žuvať stále to sa nedá, ach...už neviem...poraďte

Lentillka

U mňa pomohol med... V priebehu pár dní padla síce celá fľaša, ale sladké typu čokolády a tak som obmedzila. A keď mám teraz chuť na sladké, tak si dám musli tyčinku bez polevy alebo BeBe keksy. Ale samozrejme, prepadne ma občas riadna chuť na sladké a vyrabujem všetko čo sa dá :D Ale chvalabohu, to na mne nevidno. Ja neviem, čas, keď mám chuť jesť, si vypĺňam... Cvičením napríklad, alebo nejakou takou pohybovou činnosťou. Neviem, ja som bola tiež dosť závislá, v podstate aj som na čokoláde, to je moja slabosť, ale celkom som to zvládla. Mojou motiváciou bolo, aby som mala aj peknú pleť. Ale skús to sladké nahradiť sušeným ovocím, alebo normálnym. Treba mať pevnú vôľu :) Veľa šťastia

lost

nekupte si to, ak to clovek nevidi, tak je chut mensia ... :)

osobne skusenosti :D

ak mam doma tak 2KG sladkosti.. tak vzdy si poviem ze "ale take pol kilo chybat nebude", zajtra to site..
ale za tyzden si uvedomim ze nejak to zmizlo :D

nedavno som skusil 10 dni bez akejkolvek sladkosti,zakusku (len 1x chipsy) a dalo sa prezit, ale clovek na to mysli stale :)

v 11. den som na to kaslal, dal som si fakt velmi vela (pol kila?) a na druhy den to bol blby pocit, asi klopala na dvere alergia..

ale bolo by lepsie jest ovocie namiesto sladkosti... to by nemalo ublizit :)

jully

suz

ja mám na sladké furt chuť, a chcem prísť na to ako sladké úplne vynechať...čo môžem a čo nemôžem ?:(( chcem sa tej závislosti zbaviť

jully

suz

ja mám na sladké furt chuť, a chcem prísť na to ako sladké úplne vynechať...čo môžem a čo nemôžem ?:(( chcem sa tej závislosti zbaviť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.