Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespavost

Príspevok v téme: Nespavost
lady1212

Ahojte.
Uz asi treti mesiac trpim nespavostou. rano sa zobudzam nevyspata, cez noc sa zobudim viackrat. boli ma z toho hlava, tvoria sa mi kruhy pod ocami a mam opuchnute viecka. ked zaspavam nedari sa mi to, mozem byt akokolvek unavena, neustale hybem ocami. mam troska starosti ale to su take bezne, nic extremne, ale ja non stop premyslam a aj zial pri tom zaspavani. nedokazem jednoducho vypnut. viete mi nieco poradit, nechcem si davat tabletky na spanie,chcela by som to vyriesit bez chemie. za kazdu radu vopred dakujem, som z toho znicena.

Skuska

Treba skúsiť isť niekde do hôr na návštevu a tam skusiť v bezpečí paru dní spať 4-8 dni,možno to pomôže a piť ZDRAVU VODU . Potom sa dajú riešiť tieto problémy jasnejšie.

Aly

Ahoj, tiez mam rovnaky problem, pisala som na temu problemy so zaspavanim, skus si to tu najst, mam to uz 2 roky a poskusala som toho dost, zabrali len lieky no tie som po 6 mesiacoch vysadila, lebo lieky niesu riesenie navzdy, budem rada ak na nieco prijdes a das vediet.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nespavost - Fórum - ZDRAVIE.sk