mozna gravidita aÄşebo?

Príspevok v téme: mozna gravidita aÄşebo?
jandulika

ahoj posledny menzes som mala 27.2 cxklus mam stale 30-35dnnwy minuly tyzden w pondelok som slabo krvacala cca 3-4dni...dnes som si robila tehu test a boli tam 2 ciarky ale ta druha bola slabunka...a dnes cely weáer ma boli podbrusko mam akokeby krce...a navmyse mam bolesti na prawom boku nad bedrowou kostou:'(...myslite ŕí ze mozem byt w tom?

Khana

Denzl: Ale ano, znamena a znamena to presne to, ze v moci janduliky sa uz objavil HCG hormon, ktory sa zacina tvorit v tele pocas tehotenstva. Kedze hladina tohto hormonu je stupava tak na zaciatku tehotenstva test reaguje tak, ze druhu ciarku vykresli slabo.

Skus si spravit za par dni druhy test a ked sa tam aj ta slaba ciarka objavi znova, tak nemas o com pochybovat.

Khana

Denzl: Ale ano, znamena a znamena to presne to, ze v moci janduliky sa uz objavil HCG hormon, ktory sa zacina tvorit v tele pocas tehotenstva. Kedze hladina tohto hormonu je stupava tak na zaciatku tehotenstva test reaguje tak, ze druhu ciarku vykresli slabo.

Skus si spravit za par dni druhy test a ked sa tam aj ta slaba ciarka objavi znova, tak nemas o com pochybovat.

agama

Denzl, si peknú somarinu teraz napísal...

ak je tú druhú čiarku vidieť, aj keď je len slabá, tak si s pravdepodobnosťou 99,99% tehotná...

o pár dní urob ďalší test a uvidíš, že obe čiarky už budeš poriadne vidieť...

preto je slabučká, lebo hladina HCG ešte nie je taká vysoká, ale už je dostatočne vysoká na to aby ju test zachytili, keďže ju aj zachytil...

gratulujem a prajem pokojný priebeh tehotestva