mozem byt tehotna???

Príspevok v téme: mozem byt tehotna???
tomasa86

S priatelom sme mali na 28. den cyklu..no neda sa to nazvat sex, len jeho..dajme tomu 5sekundovy uvod pri ktorom k nicomu u neho nedoslo..viete co tym myslim..po tomto vsetkom som mala 3 dni na to kramy a teraz mi to meska den...je mozne, ze som tehotna, ked som uz mala kramy vtedy a trvali 6 dni a boli silne? co myslite? nemam ziadne priznaky zeby som mala mat teraz kramy tak neviem...dakujem vopred vsetkym

jana11

bojazliva, aj ja som mala ten isty problem, chod k doktorke, mne vtedy zistila cystu na vajecniku kt. mi zabranovala priechodu krvi cez vajecniky...chapes...tehotna urcite nie si

bojazlivá 5.3

ajojky, mala som sex s mojim chalanom, k ničomu nedošlo, viete čo myslím, z jeho strany, ale mne to mešká už mesiac, neviem čo mám robiť, prsia ma bolia a dosť, navyše som si robila aj teh. test dokonca 2x vyšiel negatívny, čo mám robiť?? krámy nie a nie prijsť, ???? čo teraz? poradte prosííííím

123miska

PROSIM VIETE MI NIEKTO POVEDAT, CI HROZI RIZIKO ZE SOM TEHOTNA, KED SME S PRIATELOM POUZILI KONDOM ALE PRED TYM MA DRAZDIL PENISOM (ALE NEVNIKOL DO MNA) ZE CI SA MOHLO NIECO DOSTAT DNU? MOZEM BYT Z TOHO TEHOTNA? :( MESKA MI TO 3 DNI. DAKUJEM ZA NAZORY

maculik

nemas sa coho bat apson podla mna...vies kolko stresov som mala ja...neboj sa vsetko bude ok uvidis:))xixi ved menzes si mala a meskanie je normall.papkaj citron a to vazne!

jasan

jasne ze mozes byt...
ale s minimalnou sancou
jediny pripad co sa ti mihol stat je ten, ze by sa ti uvolnilo dajsie vajicko skor, a teda by si bola plodna, aj ked si mala kramy, uz sa to niekde stalo,ale je to kuriozita....

tomasa86

Myslite, ze sa nemam coho bat? Lebo priatel mi to vravi..ze nic sa nestalo a ked po tom boli kramy tak ja uz neviem..ale na to sa neda nemysliet:(

lera

boze baby, ved sa hned nestrachujte, to by ste museli byt super maxi plodne?teda hlavne ty tomasa< tinuska, preco si si nedala Postinor mala by si pokoj...>