Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika bez parfémov?

akzujs

skus weledu, nepouzivaju ziadne synteticke aromaticke ani konzervacne latky. napriek tomu produkty krasne vonaju :)

prirodna

ak bez parfemov tak určite skús 100% čisté prírodné oleje napríklad mandľový olej alebo arganový olej. alebo špeciálnu kozmetiku . Ja mám alergiu tak isto na určité látky - peruánsku živicu, ktorá sa vyskytuje takmer vo všetkých kozmetikách a drogérií. Práve mi pomohli spomínané oleje a kombinujem to s kozmetikou na báze aloe vera. Volá sa ALOE SKIN od firmy Natura House. Doporučili mi ju v lekárni a mala som aj vzorky na odskúšanie. Je niekoľko druhov gélov podľa typu pokožky. Mne najviac vyhovuje Lenil s beta glukánom a aloe vera. Je skutočne bez parfumov a bez všetkých chemických alergénov.

izamila

Treba skúsiť, každému sadne niečo iné. Veľa kozmetiky nepoužívam, ale keď už niečo na seba dám snažím sa kúpiť to najlepšie v rámci mojich možností.
Skúšala som kadečo a skončila som pri nobilise. www.nobilis-tilia.eu
Na arganovy olej nedám dopustiť, podľa mňa je naj, teda na tvár ;) Spolu s ružovou vodou.

livuška

jEDNOZNAČNE BEZKONKURENČNE AA COSMETICS. ALEBO AA PRESTIGE, je trošku drahší, ale sú výborné.
Pozri -odkaz odstránený-

efe

... a hľadaj kozmetiku s označením BDHI to je certifikovaná kozmetika bez chem. prísad a konzervantov. A ten problém na tele môžeš mať aj z pracieho prášku a aviváže, aspoň u mňa to tak bolo. Skús si to odsledovať.

efe

ahoj mám rovnaký problém ako ty a jediný krém, ktorý mi sadol a nemám naň žiadnu reakciu je alverde z dm. Nesadla mi ani bioderma, vichy, avene nič z týchto drahých vecí. A na telo už vyše roka používam kokosový olej. Olejov je viac druhov, mala som aj z marhuľových jadier a mandlový z nobilis tilia.

soffa

AA KOZMETIKA-je to AntiAlergicka kozmetika bez chemickych prisad.pouzivaju ju aj v zdravotnictve.popytaj sa v lekarni,krem stoji okolo tych 7 eur,zalezi na aky druh pleti

...

aj AB kozmetika je bez parfémov a je aj lacná .. a super!!! aspoň pre mňa, ja som mala problémy s pleťou a teraz už je to OK :) ...

jedna

bez chemie by mala byt prirodna kozmetika. napr. dr. Hauschka a podobne. skus googlit. v trencine bude myslim o 2 tyzdne vystava zdravy zivotny styl. urcite tam budu predavat aj prirodnu kozmetiku. ak si z blizkeho okolia, mozes zajdi pozriet

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika bez parfémov? - Fórum - ZDRAVIE.sk