Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozťahovanie ucha

Príspevok v téme: rozťahovanie ucha
zaburina

rozťahujem si ucho... nie prvú dieru, takže s tým mám skúsenosť.. túto si chcem len na 4mm a je to diera trošku vyššie na uchu... Najprv som začala rozťahovákom, ktorý bol zatočený a nešlo to dobre, tak som prestala a nechala zahojiť. Teraz to robím klasickým slimákom, no okolo dierky mám napuchnutý ako keby krúžok. Bojím sa, či to není divé mäso a neviem či pokračovať dalej. Samozrejme, že pokračovať chcem, no neviem či sa toho najprv zbaviť. Možno je to klasická reakcia, no predtým som sa s tým nestretla a tak sa radšej poradím ak s tým má niekto skúsenosť.

LadysFilth

To robíš nad normálnou dierkou že ?
Alebo tak vyššie ?
Ak tam vyššie kde je chrupavka tak je to normalne .,,
Myslím ,že normálnym slimákom by ti to malo íst

pauli 73

zaburina a ktorá bola tá prvá diera čo si rozťahovala? :) Ale vážne, nerob to, to je horšie ako kerka i ked proti kerkam osobne nič nemám, naopak sa mi to páči ale stále si poviem, čo s tým potom???? A s tým problémom treba ísť k lekárke.

ascsd

agama, takto sa pri poulicnej bitke za svoje idealny dnesna mnadez jednoduchsie dokalici, potiahnes za ucho nepriatela a zostane ti v ruke

ascsd

asi by si si dobre rozumela z jednym chalanom co poznam, tiez ma dieru v uchu, v hube, v oboci, mozno aj inde to som ale nevysledoval a jasne tiez je to magor ako hrom .-) cmuq, dufam ze som ti sprijemnil den

agama

mmm, šak musí to byť zaujímavé, žiť potom s takým vyťahaným ušiskom :D a keď sa taký človek dožije dôchodkového veku, to len potom bude sranda, aspon si myslím... koža stratí elasticitu, no paráááda :-)) o pár desiatok rokov bude po svete behať veeeeľa starčekov a stareniek s dieriskami v ušiach :D je sa na čo tešiť :P

Karina

Agama potom si budu trieskat hlavu o stenu, pretoze budu mat vytahanu dieru v uchu... Videla som nazivo, ako to vyzera po niekolkych rokoch a veru nie je to lakavy pohlad. Podla mna to je len symbol dnesnej mladeze, ktora nevie sama co by so sebou robila. Holt, taky je dnesny svet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozťahovanie ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk