rozťahovanie ucha

Príspevok v téme: rozťahovanie ucha
zaburina

rozťahujem si ucho... nie prvú dieru, takže s tým mám skúsenosť.. túto si chcem len na 4mm a je to diera trošku vyššie na uchu... Najprv som začala rozťahovákom, ktorý bol zatočený a nešlo to dobre, tak som prestala a nechala zahojiť. Teraz to robím klasickým slimákom, no okolo dierky mám napuchnutý ako keby krúžok. Bojím sa, či to není divé mäso a neviem či pokračovať dalej. Samozrejme, že pokračovať chcem, no neviem či sa toho najprv zbaviť. Možno je to klasická reakcia, no predtým som sa s tým nestretla a tak sa radšej poradím ak s tým má niekto skúsenosť.

LadysFilth

To robíš nad normálnou dierkou že ?
Alebo tak vyššie ?
Ak tam vyššie kde je chrupavka tak je to normalne .,,
Myslím ,že normálnym slimákom by ti to malo íst

pauli 73

zaburina a ktorá bola tá prvá diera čo si rozťahovala? :) Ale vážne, nerob to, to je horšie ako kerka i ked proti kerkam osobne nič nemám, naopak sa mi to páči ale stále si poviem, čo s tým potom???? A s tým problémom treba ísť k lekárke.

ascsd

agama, takto sa pri poulicnej bitke za svoje idealny dnesna mnadez jednoduchsie dokalici, potiahnes za ucho nepriatela a zostane ti v ruke

ascsd

asi by si si dobre rozumela z jednym chalanom co poznam, tiez ma dieru v uchu, v hube, v oboci, mozno aj inde to som ale nevysledoval a jasne tiez je to magor ako hrom .-) cmuq, dufam ze som ti sprijemnil den

agama

mmm, šak musí to byť zaujímavé, žiť potom s takým vyťahaným ušiskom :D a keď sa taký človek dožije dôchodkového veku, to len potom bude sranda, aspon si myslím... koža stratí elasticitu, no paráááda :-)) o pár desiatok rokov bude po svete behať veeeeľa starčekov a stareniek s dieriskami v ušiach :D je sa na čo tešiť :P

Karina

Agama potom si budu trieskat hlavu o stenu, pretoze budu mat vytahanu dieru v uchu... Videla som nazivo, ako to vyzera po niekolkych rokoch a veru nie je to lakavy pohlad. Podla mna to je len symbol dnesnej mladeze, ktora nevie sama co by so sebou robila. Holt, taky je dnesny svet.