rozťahovanie ucha

Príspevok v téme: rozťahovanie ucha
zaburina

rozťahujem si ucho... nie prvú dieru, takže s tým mám skúsenosť.. túto si chcem len na 4mm a je to diera trošku vyššie na uchu... Najprv som začala rozťahovákom, ktorý bol zatočený a nešlo to dobre, tak som prestala a nechala zahojiť. Teraz to robím klasickým slimákom, no okolo dierky mám napuchnutý ako keby krúžok. Bojím sa, či to není divé mäso a neviem či pokračovať dalej. Samozrejme, že pokračovať chcem, no neviem či sa toho najprv zbaviť. Možno je to klasická reakcia, no predtým som sa s tým nestretla a tak sa radšej poradím ak s tým má niekto skúsenosť.

agama

inak, ja by som sa tak čiste teoreticky a úplne vážne chcela opýtať, že tie diery v ušiach, to má aký zmysel? lebo nie je to pekné, nie je to zdravé, tak by som chcela vedieť, že na čo to je dobré a tiež by ma zaujímalo, že tí, ktorí si to spravia, tak keď budú starší a zistia, že je to totálne od veci, tak čo potom?

Karina

Ona uz asi diery v hlave ma..:) Alebo neovlada gramatiku z ineho dovodu? Keby sa vsetci mladi ludia, ktorym chodia po mysli podobne hluposti radsej venovali studiu a konickom na urovni a neriesili, ako si urobit dieru do ucha... Ale toto je na dlhsiu debatu :)...

zaburina

:D:D:D:D ste ma výborne pobavili :D načo sa ozívate na veci do ktorých sa aj tak prd vyznáte :D a tieto vaše názori s tými si môžte poklebetiť na talete a nie tu :D nezaujíma ma váš názor a ešte čosi.. keby som prisla do afriky so 6mm dierou asi by ma vysmiali, že som slabý odvar.. ale dakujem za spríjemnenie dňa :D

Karina

Porad sa s psychiatrom alebo odstahuj do Afriky... Tam je robenie si dier do tela charakteristicke pre prislusnost ku kmenom domorodeho obyvatelstva - mozno by si s tymi svojimi celkom dobre zapadla.