Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tesit sa zo zivota

cukrik 20

hatemyself vitaj v klube ja som na tom podobne,ale ja mam aj depresiu a navstevujem psychiatra,ziadne zaluby,ziadni priatelia vsetkych som stratila,nic ma nebavi ani zivot,absolutna apatia k vsetkemu,najradsej spim ked o svete neviem

hatemyself

ja nemám peniaze na záľuby ale ani vôľu čokoľvek zmeniť (niečo sa učiť z kníh, napríklad angličtinu,nemčinu). Okrem toho okrem prechádzok mi nič nezostalo a este som aj chorá tak musím byť stále doma. Nemám chuť sa s nikým rozprávať, čo im poviem, však ani peniaze nemám, ani život,ale ani brigádu nemôžem (kvôli ochoreniu).. prišla som o všetkých priateľov. my life sucks.

mate59

to nemáš žiadnu záľubu?Nejaké zvieratko,šport, kultúru, nič?
Tak neseď na zadku pri PC a choď každý deň na prechádzku,vonku je pekne a možno niekoho zaujímavého stretneš.

blazen

urcite viac,aj som taky.....aj ked si myslim,ze na druhy den to zmenim a pojdem si zabehat alebo sa zacnem ucit tak skoncim na pc,pri telke alebo v krcme??asi mam slabu vôlu alebo co asi by som si mal nejak vyplnit cas ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tesit sa zo zivota - Fórum - ZDRAVIE.sk