Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamery v kabinkach

cajik

jjjjj - mas podobnu ip ako ja, vsakze nie si z KE a ten podnik nie je u nas ? :D ked hej tak by som rada vedela ze ktory :D

ale viete co, napr v niektorych obchodnych centrach maju tak vysoky strop, ze nad kabinkou su len akesi "mreze", nie take klasicke, ale nejak to je vyriesene proste, aby ste nemali nad hlavou X metrov do konca budovy.. takze tam nie je sanca vidiet, ci tam nejaka kamera je

za8icka

No mne sa tiez nechce nejako verit ze by boli v kabinkach kamery. Ak tak tesne pred kabinkami ano ale vnutri...co ja viem. Ja by som to uz chapala ako uchylku. ved si predstavte ze si nieco skusate v kabinke, ste polonahi a niekto vas pri tom sleduje....

Inak v niektorych obchodoch je to poriesene tak ze pri kabinkach stoji jedna predavacka a ked si ides nieco skusat tak ukazes jej kolko kusov mas oblecenia, ona ti da prislusne cislo a ked vychadzas odovzdas jej cislo aj s prislusnym poctom kusov oblecenia. A tak si sleduju ci im nieco nechyba. No a samozrejme maju tie pipatka ci ako sa to vola

Denzl

jjjjj-to,ze sleduje zamestnancov.....to je v pohode. Robia to aj na benzinkach a skratka pri pokladnach. Ak si v praci....moze ta sef kontrolovat aj takym sposobom.
Ale co sa tyka tych kabiniek.....je to narusenie sukromia osoby.
Nechce sa mi to verit,ze v kabinke by to bolo.

jjjjjjjj

nieje to samozrejme dovolene. napr. nieje ani dovolene aby bola v bare kamera aj s mikrofonom. a predstavte si ze v jednom podniku tak je. cize sef denne odpocuva svojich zamestnancov, sleduje ich a dokonca moze pocut aj o com sa vy sukromne bavite s priatelom pri kave. a toto dovolene nieje, ale v jednom nemenovanom podniku si s tym sef hlavu nelame. ved ma penaize, tak preco si take nieco nedovolit..?

lost

kupil by som si rusicku a znicil im tu kameru :D

alebo - ak uz tak, hladajte podozrive diery v stenach, alebo otocte sa do takeho uhla, aby nebolo mozne nic vidiet..

ak tam objavite kameru, skuste ich vidierat za par tisic eur :)
mozno to vyjde...

jajka001_

ja dúfam že nie, ved to nemôže byť legálne - ale pri prezliekaní na to myslím a dúfam :) že snáď nie

dobra vila

Hm, tiez by ma zaujimalo, ci v kabinkach su kamery, alebo nie. To zalezi asi na tom - kde. Podla mna...
Na vacsine tovarov uz aj tak su tie pipatka, vynimkou su male obchodiky, samoska, co je uplne ine (ved tam si to vedia odsledovat), ale co sa tyka velkych obchodnych sieti, netusim...
Ale tiez mi je to neprijemne, samozrejme! Tak ktovie, ci tam su, a ci nie... ale mna nech neocomuju, ked sa vyzliekam! :-/

cajik

to fakt ?????? ja nad tymi kamerami stale rozmyslam, ked nieco skusam, ale snazila som si nahovorit ze tam NIE SU, ved "v kabinkach predsa nemozu byt kamery"... ved to je porusovanie mojho sukromia !!!! jezisikriste..to akoze fakt sa to robi hej ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kamery v kabinkach - Fórum - ZDRAVIE.sk