Ak beriem antikoncepciu ako zistím ak by som bola tehotná?

sisa100

obry den chcem sa opytat brala som antikoncepciu cca 3mesiace prstala som to brat a menstruacia sa mi neostavila mozem bit tehotna ci je to nasledok prestania branie antikoncepcie

asdfbarbie

Moja kamaratka bola tehotna dva a pol mesiaca, brala hak a ani to nevedela. Zistila to nahodu, lebo mala preventivku. Isla na potrat, ale hak nerobi dobre babatku. Ja sa toho tiez bojim od vtedy co sa jej to stalo, hlavne preto lebo ja by sm asi na potrat nechcela ist ale ani ani postihnute babatko.

No, ale je to mala sanca, ze sa to stane si myslim, ak berieme pravidelne... Bola asi vynimka

n,..

koľko mám rokov? dosť!!!!... ale brala som túto otázku ako Karina... a aj by sa stalo niečo dieťatku.. ak by žena ostala tehotná a nadalej by brala hak? ja som neni tehotná beiem pravidelne ... ale tak napadla ma takáto myšlienka

kvietok23

uz tu raz bola takato otazka na fore a tusim tam pisali, ze priznaky otehotnenia by boli rovnake ako ked zena HAK neberie...a co sa tyka menstruacie, tak jej vynechanie je prvotnym priznakom tehotenstva, ale nie je to pravidlom. niekedy aj ked je zena tehotna, tak nadalej moze menstruovat...

agama

n..., ak berieš antikoncepciu správne, tak neotehotnieš... snaž sa nezabúdať a nemusíš riešiť takéto veci...

a ak by sa aj náááhodou stalo, tak by ti nemala prísť menštruácia, ale nemusí to byť pravidlo...

Karina

To je nahodou celkom zaujimava otazka... Antikoncepcia zabranuje ovulacii a ta menstruacia, ktoru dostavas kazdy mesiac je len krvacanie z vysadenia, nie menstruacia v pravom zmysle slova... Aspon ja som to tak pochopila, mozno sa mylim... Cize neviem, ci by malo tehotenstvo vplyv aj na toto, snad sa vyjadri niekto viac informovany :)