Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sviatky-co uprednostnit?

Príspevok v téme: sviatky-co uprednostnit?
jahodka127

zdravim vas

som vo faze ked si udrzujem postavu na leto,to znamena ze cvicim a buduem svaly na bruchu...
teraz ale,kedze su sviatky su moc kaloricke tie vsetky jedla?ako je syrek,udena sunka,pascha ...?netusim ,nikdy to ,,nevyrabam,, ja ale rodicia tak netrufa si typnut ci to je kaloricke dost alebo ao normalne jedlo -obed

co viac uprednostnit nejaky kolac alebo tie velkonocne pochutiny ktore som teraz uviedla?

vdaka

za8icka

No podla mna mozes na co mas chut. Pokial to bude len cez tych par dni a budes popri tom cvicit tak to vyvazis a cez tie dni ani nepriberies ani neschudnes a potom mozes normalne pokracovat

jahodka127

ale ja sa nepytam co je chutnejsie,ale co ma viac kalorii:)co by mi viac uskodilo ci toe menovane jedla velkej noci,alebo kolace...samozrejme ze s mierou

syb

juuuuj ....ja urcite kolacik... mnam :)
masko nepapam :( iba biele udene neznasam a kolaciky i rada peciem mam taky naj- mnamky receptik

mate59

asi si z východu, syrek môžeš z vymenovaných.Keď to cez sviatky nepreženieš a aj zhrešíš,tým, že cvičíš, sa behom 4- 5 dní dostaneš naspať na svoju váhu.Takže s mierou a rozumom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sviatky-co uprednostnit? - Fórum - ZDRAVIE.sk