Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

setrim tym aspon trochu zdravie?

Príspevok v téme: setrim tym aspon trochu zdravie?
lucka856

zdravim,chcem sa opytat ci si myslite ze setrim zdravie aspon trosku tym ze som zacala fajcit rucne sulane tabakove cigarety,proste ziaden decht a ine svinstva co sa davaju do normalnych cigariet..pytam sa preto lebo beriem aj HAK,viem ze je to velmi rizikove,nehovorte mi aka som sprosta a ci chcem zomriet lebo to velmi pozitivne nieje,ja som si to vedoma....a zaujimalo by ma ci niekto nevie aspon priblizne statistiky,ze kolko zenam sa stane nieco vazne ak fajcia a zaroven beru hak?

Tabak

Vážená LUCKA.
Budeš najšťastnejšia na svete ak dokážeš sa zbaviť svojich neduhov, ktoré Ti odoberajú financie a zdravie.Väčšiu cenu budeš mať keď fajčiť NEBUDEŠ ! Občas aj fajčenie niektorých druhov tabakov je liečivé, lenže ani najlepší lekári nevedia kedy a koľko !!!!!
Keď budeš mať 80 rokov a budeš bez manžela potom by sa dalo povedať že môžeš skúsiť fajčiť, z nudy. Dovtedy dokáž nedávať zlý príklad mladým!!!!!

Fajčenie sa doviezlo k nám okolo 15 storočia tak prečo fajčiť ????, je to zlozvyk !!!

- mira

Denzl, nepíšu tam, ako vplývajú nasýtené tuky z mlieka na zdravie, ako kazein vplýva na rakovinové bujenie, ako laktoza spôsobuje rozvoj kvasiniek, plesní, prekyseľuje, ako mlieko celkove zahlieňuje, ako homogenizácia poškodzuje srdce atď. Zvalí sa to na fajčenie a tým to končí.
To považujem za zavádzanie, keď sa ľuďom tvrdí, aké je mlieko a ml. výrobky zdravé.

Pritom oveľa zdravšie ako kyslomliečne výrobky sú mliečne kvasené zeleniny.

Že chorí sú tí ktorí v živote nefajčili? Na to lekári len pokrčia plecami. Fajčenia sa nezastávam, ale nie je to to najhoršie.

andyna123456

Lucka, ja som ta urazit nechcela...ak sa ta to dotklo tak prepac...ja mam len pocit, ze ty vlastne ani nechces citat v tychto prispevkoch ze je riadna kravina brat HAK a fajcit...ty by si bola najradsej keby sme tu vsetci robili "mexicke vlny" ako uzasne si to vymyslela...Ked si so sebou spokojna, a mas pocit ze si neskodis, tak sa tu nerozculuj a ani nezakladaj takuto temu...Sama predsa vies, ako sama pises, kde ta pravda je...Ako buduca lekarka ti viem isto zarucit ze ked fajcis a je jedno co a kolko a beries HAK tak to nedopadne dobre...

ivana45

Lucka, tiez si myslim, ze si nikoho neurazila. Nemyslim si ani, ze by mal administrator tuto otazku a diskusiu vymazat.
Iba si prejavila kus naivity. Možno s počula o tom, ze pri a po poziari ludia zomreli na nadychanie sa toxickych vyparov. Kym tie predmety okolo nich nehoreli, nic sa nedialo. V cigaretach su skodlive dve zasadne veci: splodiny horenia a nikotin - je to bunkovy jed a robi navyk.
Aj fajcis (a beries HAK), tak tym, ze budes fajcit lahke, kratke s filtrom, odoberies z mora zla nozaj len par kvapiek. Je naivne fajcit a hladat sposob ako si pri tom neskodit.
Lucka, predstav si zlte zuby, chrchle pri rannom kaslani, zlte smradlave prsty, smradlave oblecienie... pri bozkavani pocit, ze oblizujes popolnik...
Drzim ti palce, Luci,aby si cigarety, co mas dala niekomu, koho nemas rada a dalsie si uz nekupila. Neviem kolko fajcis. Ak nad 5, pocitaj s tym, ze prve 2 tyzdne budu zle, mozno velmi zle a bude treba zatat zuby. Na nete je kopec rad ako to vydrzat. Zavislost je slabosstvo. Drzim ti palce, moc.

lucka856

zaujimalo by ma ako som ju ja urazila,ale ved dobre ja nazory neberiem,ako myslis......a nikdy som netvrdila ze to nieje sprostost ja viem ze je a ani som sa nepytala ci je to sprostost,moje otazky zneli inak,ale uz kaslem na to,vdaka za rady

usiko

lucka,

fuuha, aka si prudka, andyna ta podla mna neurazila, tak menusis ani ty ju...

..nemame ti hovorit, ze si sprosta, ale ty si sprosta /presne preto, ze fajcis, a druhykrat sprosta lebo k tomu beries HAK/...je mi luto, ale z tej sprostosti sa nevyvlecies.....

...ja mat taku moc, tak keby si dostala nejaku emboliu vdaka kombinaciii hak a cigaretam, tak ta neliecim...je to tvoja volba, tak naco zachranovat niekoho, kto si svoje pliagy privolava....

...fuha, kolko penazi by som usetrila v zdravotnictve....

lucka856

to je vsetko co som sa pytala,ako ivana napisala ci je to aspon trosku zlepsenie zla ako to ona napisala.....a andyna ty sa staraj o svoj vek,mam viac a google viem pouzivat az taka jebla niesom ale vsetko som tam nenasla preto som sa pytala,na to mam usta,resp. v tomto pripade klavesnicu tak ked chces ist urazat ludi chod niekde inde nie tu :-).....a inac ja tu hak beriem koli pleti lebo uz roky mam problemy

andyna123456

Lucka, to mas ako s cajom...kazdy je z ineho druhu cajovnika...tak je to aj s tabakom a s mnozstvom dechtu...Inac skus si natukat www.google.sk - to ti vyhlada hocico co potrebujes....Len tak medzi nami kolko mas rokov? 15? dufam ze nie viac, lebo je to potom s tebou na zaplakanie...

ivana45

Lucka, uz sa tu nestrapnuj. Zda sa, ze mas internet, pohladaj si, co sa pri fajceni v cigarete a v dyme deje. Je to len male, velmi male zlepsenie zla, ale ked uz, vyber si lahke cigarety, co najkratsie (viac skodlivin je vzdy na konci cigarety), s filtrom.
Ak vsak fajcis, gynekolog by si mal velmi dobre rozmysliet, ci ti hormony predpise. Poznym takych, co HAK fajciarkam nepredpisu. Ak sa chces povazovat za civilizovaneho cloveka, musis si vybrat: alebo pohodlny sex - alebo cigarety. Prihovaram sa za prvu moznost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

setrim tym aspon trochu zdravie? - Fórum - ZDRAVIE.sk