setrim tym aspon trochu zdravie?

Príspevok v téme: setrim tym aspon trochu zdravie?
lucka856

zdravim,chcem sa opytat ci si myslite ze setrim zdravie aspon trosku tym ze som zacala fajcit rucne sulane tabakove cigarety,proste ziaden decht a ine svinstva co sa davaju do normalnych cigariet..pytam sa preto lebo beriem aj HAK,viem ze je to velmi rizikove,nehovorte mi aka som sprosta a ci chcem zomriet lebo to velmi pozitivne nieje,ja som si to vedoma....a zaujimalo by ma ci niekto nevie aspon priblizne statistiky,ze kolko zenam sa stane nieco vazne ak fajcia a zaroven beru hak?

- mira

Denzl, áno, mliečne výrobky ! Zalepujú pľúcne skliepky, zahlieňujú, tieto hlieny kalcifikujú, lepia sa na ne splodiny, ktoré dýchame, to je základ nídorov.

lucka856

a este som chcela podoktnut ze ja zas nefajcim 20 cig denne...ani 10...vyfajcim tak 6 tych tabakovych denne ktore su ovela mensie ako normalne,tak som sa pytala......a Denzl chod si trhnut nohou akurat tak,nikto ta nepyta aby si sa zapajal

lucka856

a preco je potom na cigaretach napisane dajme tomu ze: decht 8mg/cig,nikotin 0,6 mg/cig, CO 9mg/cig.....hmmm??......................a filter mam to je jasne

andyna123456

Pocuj a ty vies vobec co je decht? decht je hustá, tmavá, olejovitá kvapalina vznikajúca pri tepelnom rozklade organických látok ...takze vznika pri horeni TABAKU....ty si ako myslis ze decht je co? ze to davaju do cigariet ako vlakninu do jogurtov? Boooze ty si ale strasne mudra...Ked uz potrebujes fajcit, tak pouzivaj kondom cica...lebo sa to nemusi prejavit hned...ale o par rokov a potom si budes hlavu trieskat...

ivana45

Hehe, predstava, ze sa decht do cigariet umelo pridava pri vyrobe, je zabavna...
Lucka, si vazne tak hlupa ?
Ked uz musis, tak s filtrom.

- mira

Fajčenie škodí, to je jasné, ale nie je hlavnou príčinou rakoviny. Tou je zahlienenie pľúc a prekyselenie, zapríšinené mliečnymi výrobkami, mliekom, cukrom a živočíšnym tukom. Tým je i vysvetlené, že na rakovinu zomierajú i nefajčiari, ktoré nefajčia ani pasívne.
Indiáni na tradičnej strave na ňu tiež netrpia a fajčia od detstva.

smartgirl

lucka, prepáč ale ručne šúlane cigarety sú ešte škodlivejšie pretože nemajú filter (aj ked je dokázané, ze aj na klasickych cigaretach ten filter je stale nanic). Fajčenie spolu s HAK je smrtelna kombinacia pre cievy a srdce. Ak by si v anglictine googlila, určtite štatistiky nájdeš

veseláM

je výslovne neprijateľné fajčiť ak berieš HAK....v žiadnom prípade....prečítaj si príbalový leták a zistíš prečo...alebo si zagoogluj.ale je to tvoja vec...tabak je tabak