muži, vyjadrite sa pls:)

aladar

Toz, ja s tou obriezkou maximalne suhlasim. Uz som mal deti, ked som sa pre to rozhodol. Boli to pre mna muky uz aj pri samotnej erekcii. Ta predkozka bola velmi uzka, a pri kazdom postaveni, a to nehovorim pri pretiahnuti cez zalud ajpri styku, mi ta koza pekne praskla. Palenie, stipanie bolest, a hlavne strach z opakovaneho prasknutia pri dalsom styku. A o Hygiene ani nehovorim. Nebojte sa, troska to poboli po zakroku, ale Stoji to zato. Konecne si to uplne uzivam.

luxina

ahoj tento problem nemusis hned riesit obriezkou chyba moze byt v tvojom traveni a taktiez v strave ...napr ked jej prilis vela masa tak to moze sposobovat takzvany rybaci zapach

wirfir

ahoj tento problem ma kazdy muz, pod predkozkou kde je mimochodom teplo, vlhko sa tvori ako to dievca spominalo povlak biely, jedno riesenie je obriezka, co je haluz@:) alebo druhe a to je jednoduche riesenie kazdodenna hygiena, ak to mam polopate napisat tak stiahnut kapucnu na kamosovi tolko co ide a dobre poumyvat pri sprchovani, bo ak to neurobis tak kazdy muz ma tento problem, ok
tak skus a ozvi sa co a ako
myslim ze to bude ok,

zatla sa maj

tiny

Sory ze sa vám tu motám ale skúsila by som odpovedať, že je do buď preto že máš problémy s niečím ale ak ťa nebolí podbruško a penis napr. aj pri ejakulácii tak je to potom ta druhá vec, a to že každému sa pod predkožkou tvorí biely povlak ktorý má taký nepríjemný zápach aj napriek tomu že dodržuješ hygienu, má to každý chalan dá sa tomu predísť ak by si si dal obriezku, čo bude omnoho hygienickejšie nie len pre teba ale aj pre partnerku.